Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

2019 ZAYIFLAMA KAMPLARI

2019 ZAYIFLAMA KAMPLARI

Zayıflama kampları sayesinde bedeninizi ve yaşamınızı nasıl değiştireceğini öğrenecek ve artık bedeninizi kontrol edebileceksiniz.

2019 zayıflama kampları sayesinde sahip olduğunuz beden şeklinizi istediğin şekle sokabilecek ve yaşamın sizlere sunmuş olduğu hediyeleri en iyi şekilde kullanabileceksiniz. Zayıflama kampları sizin beyninizi, bedeninizi ve yaşamınızı tamamen değiştirecek.

Her insan sağlıklı ve zinde bir vücuda sahip olmak istemektedir. Hayatı anlamlı kılan temel faktörlerden bir tanesi budur. Bu nedenle zayıflama kampı seçeneği daha çok büyük şehirlerde hareketsiz bir hayat sürdüren kişiler için harika bir kilo verme sürecidir. Zayıflama kampları bu ihtiyaca cevap için kurulmuştur. Bu kamplar içerisinde hem eğlenecek hem de alanında uzman kişilerin yönlendirmesi ile kilo verebilirsiniz. Zayıflama kampı içerisinde diyetisyenler, doktor ve antrenörlerden bir araya gelen kadro ile sizlerin hizmetinde olacaktır. Kamp içerisinde her anlamda baştan sona kontrollü bir program verilmektedir. Uzmanlar aracılığı ile gerekli yönlendirmelerin yapıldığı eğlenceli ve aç kalmadan kolayca uygulayabileceğiniz programları doğa ile baş başa tertemiz bir ortamda yapabilirsiniz.

Yeni Bir Hayata Merhaba

Büyükşehirlerin yoğun trafiği ve zorlu hayat koşullarından bıktıysanız bu stresten zayıflama kampları sayesinde kurtulabilirsiniz. Kilo vermek için hazırlanan bu organizasyonda bir taraftan sağlıklı bir şekilde kilo veriyorken diğer taraftan eğitim brifingi ile beslenme tarzınızı şekillendireceksiniz.

Türkiye’nin her tarafından insanların bir araya geldiği kampta zayıflama aktiviteleri yer bulunur. Kampa farklı kesimlerden her yaşta insan katılmaktadır. Zayıflama kampına katılım türleri şu şekildedir;

Detoks programları

Yatılı Zayıflama Kamp programları

Bu programların yanında zayıflama önerileri de yer almaktadır.

Obezitenin ciddi bir sağlık problemidir. Bu problem sosyal ve psikolojik yıkımları beraberinde getirmektedir. Bu hastalıkların uzman kontrolünde yenilmesi gereken bir hastalık olduğunu bilmeniz gerekir. İnsanların her geçen süre daha fazla kilo almasına neden olan sorunları ortadan kaldırmaya çalışmaktadır. Zayıflama kampı farklı yaşam tarzları bulunan kişilerin daha sağlıklı bir hayat geçirmesi için uzmanlar işliğinde programlar sunmaktadır. Zayıflama kamplarını kilo vermek için oluşturulan sosyal topluluk olarak değerlendirebilirsiniz. Eğer sizde bir türlü kilo veremiyorsanız zayıflama kamplarından destek alabilirsiniz.

 

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram