Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

2020 YATILI ZAYIFLAMA KAMPI

2020 YATILI ZAYIFLAMA KAMPI

Kilo vermek, fit olmak için birçok yol bulunmaktadır. Spora gitmek, diyet yapmak, termal tayt giyerek terlemek gibi birçok yolu kişiler yıllarca denemiştir. Fakat son yıllarda moda olan bir diğer yöntem de zayıflama kampları. Bu kampların başarısı ispatlandıkça buraya gelen kişi sayıları da her yıl artmaktadır. 2020 yatılı zayıflama kampı için de bu dönemler oldukça talep oluşmaktadır. Zayıflama kampı denince aklınıza sıkıcı bir alan gelmesin. Bu kamp alanlarının dışardan bakıldığı vakit lüks bir otelden farkı bulunmamaktadır. Otelden tek farkı buraya gelen kişilerin amaçlarının aynı olmasıdır.

Yatılı zayıflama kamplarına gelen kişiler burada profesyonel destek alarak amaçladıkları süre içinde amaçladıkları kiloları vermektedirler. Tabii ki buraya gelen herkesin vermesi gereken kilolar farklı olmaktadır. Bunun için zayıflama kamplarında farklı kilo verme hedefinde olan kişilere farklı programlar uygulanmaktadır. Doğal olarak da amaca göre kamp süresi uzun ya da kısa olmaktadır. Kimi 5-10 kilo vermek için bu kampları tercih ederken 30-40 kilo vermek isteyen kişiler de olabilir. İşte zayıflama kamplarında genel olarak yapılanlar;

 • Yatılı zayıflama kampları doğanın ortasındadır. Size doğanın ortasında yürüyüş yapma ve spor yapma imkânı sunmaktadır. Tabii ki böyle şık bir ortamda şehrin gürültüsünden uzak oldukça spor yapmak çok daha eğlenceli bir hal almaktadır. Yine spor koçları sizin için bir spor programı oluşturmaktadır. Bu spor programlarında size bireysel spor programları oluşturdukları gibi grup halinde eğlenceli spor programları da oluşturulmaktadır.
 • Sağlıklı beslenme ortamı oluşturulur. Bu kamplarda seçilmiş olan besinler tamamen organik ve doğaldır kişilere bu kamplardan sonra da isterlerse nasıl bir beslenme düzeni oluşturmaları gerektiği de tavsiye edilir. Evlerimizde bu kurallara tam uymayabilir ya da beslenmemizde bazı yanlışlar yapabiliriz. Fakat burada günlük spor programı, verilmesi gereken kilolar göz önünde bulundurularak uzmanlar tarafından bir beslenme programı oluşacağı için başarısız olma ihtimali yoktur.
 • Aynı zamanda odanız, boş vakitlerinizi geçireceğiniz dinlenme ve oyun alanlarınız oldukça kalitelidir ve 5 yıldızlı bir otelden farkı bulunmamaktadır. Burada geçireceğiniz zamandan büyük bir keyif alacaksınız.

Fit Kamp Olarak...

 • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
 • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
 • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
 • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
 • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
 • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

 • 444 3 589

 • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram