Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

2022 ZAYIFLAMA KAMPLARI

2022 ZAYIFLAMA KAMPLARI

Son yılların en revaçta özellikleri ile farklı kişiler tarafından aranan aktivitesi olan zayıflama kampları ile ilgili birçok hazırlığı sizlere daha önceden sunmuştuk. Her yıl yeni bir haber ile karşımıza çıkan bu faaliyet, 2022 yılında da hız kesmeden yoluna devam etmektedir. Sayıları her geçen yıl artan kamplar ile daha fazla hedef kitleye ulaşılmaktadır.

Bilinen adıyla zayıflama kampları, içeriğindeki kontrollü kilo verdirme faaliyetlerini bir arada bulunduran kompleks olarak karşımıza çıkıyor. Bu içeriğe dahil olan diyetisyen, doktor ve spor eğitmenleri ile faydalı bir süreci size sunmaktadır. İçinde bulunduğumuz 2022 yılında da hemen hemen her ilde faaliyete geçmeye hazırlanan zayıflama kampları bulunmaktadır. 14 ve 21 günlük programları ile size uygun olan zaman aralığında kaydınızı yaptırarak zayıflama serüvenine başlayabilirsiniz. Tam anlamıyla bir programa dahil olduğunuz için kısa sürede daha önce yaşamadığınız bir incelme deneyimine sahip olacaksınız. Kilo verdikçe kendinizi iyi hissedeceğiniz yeni bir yıla o an girecek ve etrafınızdaki kişilerin ilgisini çekeceksiniz. Herkes sizdeki bu değişikliği fark ederek sorular sormaya başlayacak.

Eğer siz de uzun süredir ideal kilonuza ulaşamadıysanız ve doğru bir yardımcıya ihtiyaç duyuyorsanız biz yanınızdayız. Size yakın zayıflama kampları listenize Fitkamp’ ı da ekleyerek en kısa zamanda ideal kilonuza kavuşabilirsiniz. 2022 yılında da hizmet için sizinle olacağımız için mutluyuz. Yüzlerce mutlu misafirimiz arasında sizleri de görmekten guru duyacağız.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram