Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

BURSA HIZLI ZAYIFLAMA KAMPLARI

BURSA HIZLI ZAYIFLAMA KAMPLARI

Zayıflama kampları özellikle profesyonel bir destek yardımıyla daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyen kişilerin talepleri doğrultusunda kurulmuştur. Günümüzde de sayıları gün geçtikçe artmaktadır. Doğanın ortasında şehrin monotonluğundan sıkılan kişiler için hem kilo verebilecekleri aynı zamanda kafa dinleyebilecekleri oldukça yararlı kamplardır.

  Bu kamplara farklı amaçlar için birçok insan gelmektedir. Bazıları ekstra kilo sorunları yaşayıp daha sağlıklı bir yaşam için kilo vermek için gelirken bazıları da belki de 5-10 kilo fazlasını garanti bir şekilde vermek için bu kampları tercih ederler. Herkesin amacına göre farklı programlar hazırlanıp buna göre çalışmalar gerçekleştirilir. Buradaki çalışanları dinleyen kişilerin buralardan mutsuz bir şekilde ayrılması imkansıza yakındır.

 

Hızlı Zayıflama Kampı Hizmetleri

 

Öncelikle bu kampları kişiler tatil olarak dahi görebilir. İster 1 hafta isterse 20 gün ne kadar isterlerse burada kalırlar ve ona göre programlar oluşturulur. Lüks otellerden herhangi bir farkı yoktur ve kişiler çalışmaları bitince diledikleri gibi kampın hizmetlerinden yararlanabilir. Burada 5-10 kilo vermek isteyen kişiler olabileceği gibi 100 kilo dahi vermek isteyen kişiler olabilir. Herkese göre farklı programlar bulunmaktadır. Kişiler burada bireysel olarak da sporlarını yaparken hocalar eşliğinde gruplar halinde de spor aktivitelerini gerçekleştirirler. Aynı zamanda hem kapalı hem açık alanlarda sporlarını yaparlarken özellikle açık alanda doğaya karşı spor yapmak kişileri oldukça motive etmektedir.

Beslenme konusunda kişilere zorlama yapılmamaktadır. Fakat zaten buraya gelen kişilerin amacı kilo vermek olacağı için beslenmelerine özen gösterirler. Burada bulunan yemekler de oldukça faydalı yemeklerdir ve genellikle doğal besinler tüketilir. Kişi isterse nasıl beslenmesi gerektiği hususunda profesyonel destek de alabilir. Yani bakacak olursak zayıflama kampları hem spor salonlarının hem de diyetisyenlerin yaptığını kişilere sunmaktadır. Bundan dolayı da gün geçtikçe talepler de artmaktadır. Hızlı zayıflama kampları sonucunda kişiler buradan çıktıktan sonra da nasıl bir yaşam yaşaması gerektiğini de idrak etmiş olurlar.

Hızlı zayıflama kamplarına genellikle tatil öncesi kilo vermek isteyen kişiler tercih ederken zayıflama kamplarında insanlar daha uzun süreli kalmaktadır.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram