Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

BUTİK ZAYIFLAMA KAMPI

BUTİK ZAYIFLAMA KAMPI

Zayıflama kamplarının sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Artan zayıflama kampları sonucunda butik zayıflama kampları da oluşmaktadır. Butik zayıflama kamplarının diğer zayıflama kamplarından pek de bir farkı bulunmamaktadır. Zayıflama kampları bildiğiniz üzere doğal ortamlarda kurulmaktadır. Butik zayıflama kampları da böyledir tek farkı daha küçük bir alanda kurulmuş olmasıdır. Bunun da avantajları bulunmaktadır. İnsanlar butik zayıflama kamplarında daha çok birlikte vakit geçirirler ve daha sıcak bir ortam oluşmuş olur. Zayıflama kamplarının modasının uzun yıllar geçmeyeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Yazın deniz kenarı tatil, kışın kayak merkezlerinde tatiller modadır ve modası da hiçbir zaman geçmeyecektir. Fakat bir tatilinizden feragat edip fazla kilolarınızdan kurtulmak isteyebilirsiniz. Aslında tatilden feragat etmekten ziyade tatil anlayışınızı değiştireceksiniz dersek daha doğru söylemiş oluruz. Çünkü butik zayıflama kamplarına gidip kampın bitişinde üzülen birçok insan dahi bulunmaktadır. Çünkü bu kamplar doğanın tam ortasındadır ve size kaliteli bir ortam sunmaktadır. Zayıflarken aynı zamanda eğlenmek oldukça zordur fakat burası size tam olarak bu imkânı sunmaktadır.

Spor salonlarına gidildiği vakit bireysel sporlar yaparız. Bu sporlar da belli bir süreden sonra sıkıcı olabilir aslında insanların istediği şey bireysel sporun yanında toplu halde eğlenceli sporlar yapmaktır. İşte butik zayıflama kampları size bu imkânı sunacaktır. Bu zayıflama kamplarında spor hocalarınız sizin için bir spor programı oluşturacaktır bunun yanı sıra gruplar halinde yapılacak eğlenceli sporlar da yaptırılacaktır. Aynı zamanda boş vaktinizi değerlendirmek için spor sahaları da mevcuttur yani ihtiyacınız olan her şey bu kamp alanlarında mevcuttur.

Bunun yanı sıra beslenme programları da uygulanmaktadır. Bunu şöyle de düşünebilirsiniz. Buradaki herkesin amacı kilo vermek olduğu için sağlıklı ve organik bir şekilde beslenmek sıkıcı bir hal almayacaktır. Hem de beslenme uzmanları yapacağınız sporları bildiği için de buna göre bir program hazırlayacaktır. Yani butik zayıflama kamplarında her şey düşünülmüştür ve sizin için hazırlanmıştır. Burada geçireceğiniz süre tamamen amacınıza bağlıdır fakat bu süre bittikten sonra amaçlamış olduğunuz kiloları vererek ayrılacağınız neredeyse kesindir. 

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram