Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

DETOX KAMPI NEDİR?

DETOX KAMPI NEDİR?

Günlük yaşamın getirdiği her türlü olumsuz etken vücutta toksin üretmeye ve vücuda giren zararlı aktiflerin görevini yapmasına neden olur. İnsan metabolizması, doğası gereği bu olumsuzlukları tersine çevirmeye ya da yok etmeye programlanmış harika bir yapıya sahiptir. Fakat bazen farklı sebeplerden dolayı bu görevini yerine getiremez. Bu nedenle ek bir detox takviyesine ihtiyaç duyulur.

Şehir yaşamından uzaklaşmak, beden ve ruh dinginliği yaşamak isteyen kişilerin arayışa geçtikleri yer olarak detox kampı örnek gösterilebilir. Dahil olunan program ile sağlıklı ve doğal yiyecekler, organik içerikler ile fiziksel aktiviteleri birleştirerek stresten uzak bir zaman dilimine hükmedilmektedir. Bu programda amaç doğal olana ulaşmak, var olan stresten uzaklaşmak ve dingin hissetmek oluyor. Bir gününüzün nasıl geçeceğini plan dahilinde yaşadığınızda ve sizi mutlu edecek aktiviteleri yaptığınızda yaşam kalitenizin nasıl değiştiğine şahit olursunuz. Uzman danışmanlar ile birlikte oluşturulan programda detox uygulamalarını birebir gerçekleştirebilirsiniz. Sadece yeme içme olarak sınırlandırılmayan bu işlem, kişinin ihtiyaçlarına göre şekillenir. Farklı kişiler ile bir arada zaman geçirilmesi de kişilere psikolojik anlamda katkı sağlamaktadır. Sosyal ortamın da bulunması ile detox kampı katılımcıları daha kolay adapte olmaktadır.

Toksinlerin vücuttan atılması vazifesini karaciğer üstlense de günümüz şartlarında yüklü toksin atılımlarında detox kampı etkisi önemli yer tutmaktadır. Programlanan detox faaliyetleri kişiye özel devam ettirildiğinde ulaşılan sonuçlar da gözle görülür şekilde ilerlemektedir.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram