Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

DİYETSİZ ZAYIFLAMA KAMPI NASIL ZAYIFLATIR

DİYETSİZ ZAYIFLAMA KAMPI NASIL ZAYIFLATIR

Birçok kişi zayıflamak için uğraşmaya korkar. Çünkü zayıflama denince insanların aklına uzun zamanlar boyunca çok az yemek yemek ve üstelik sevdiği birçok yiyeceğe veda etmek gelir. Bu da psikolojik olarak oldukça zordur. Bundan dolayı birçok kişi kendine zayıflamak istemediğine inandırır ve zayıflamak için uğraşmaz. Fakat zayıflama kamplarının çeşitlenmesiyle birlikte bu tarz düşünen kişilerin de imdadına yetişilmektedir. Diyetsiz zayıflama kampları tam bu kişilerin hayalindeki gibi yerlerdir bu kamplara göre diyet gereksiz bir detaydır ve kilo verilmesinde faydası yoktur.

Diyetsiz zayıflama kampı kuran kişilere göre kilo almak tamamen psikolojik bir durumdur. Kişiler yemek yiyecekleri sırada kilo alır mıyız, ne kadar yersem doğru olur gibi düşünceler sebebinden dolayı kilo alırlar. Bu kişilere göre yemek yiyerek kilo almak insanoğlunun doğasında yoktur kilo alınmasındaki sebep kilo alacağım düşüncesidir. Tabii ki bunu o zaman sınırsız yemek yiyelim olarak algılamayın yemek kararında yenilmelidir ve kararında yenildiği sürece kilo alınmaz. Yani bu kamplarda istediğiniz yemekleri yemekte serbestsiniz.

Bu kişilerin düşüncesine göre diyetle kilo vermek mümkündür. Fakat bu sağlıklı bir kilo verme olmayacaktır ve kişi bu verdiği kiloları kısa bir süre içinde fazlasıyla geri alacaktır. Bu sebeple zayıflama kampında diyetin bulunmaması gereklidir. Siz de bu düşüncedeyseniz bu tarz kampları tercih edebilirsiniz. Fakat önceden yer ayırtmanızda fayda var çünkü bu kamplara talep oldukça fazla. 1 ay öncesinden buradaki yerler dolmakta ve bu tarz kampların sayısı zaman geçtikçe artacak gibi duruyor.

Diyetsiz zayıflama kamplarında kişiler doğanın ortasında kampa gireceklerdir. Bu kampın süresi sizin vermek istediğiniz kiloya göre değişkenlik gösterebilir. Burayı 5 yıldızlı bir otel gibi düşünebilirsiniz otelden tek farkı çevrenizdeki herkesin amacının kilo vermek olmasıdır. Bunun için spor hocaları bulunmaktadır ve size bireysel spor programları hazırladıkları gibi aynı zamanda grup etkinlikleri de ayarlayacaklardır. Hem spor yapıp hem istediğiniz şeyleri yiyerek kilo vermek kulağa oldukça hoş gelmektedir zaten diyetsiz zayıflama kamplarına talebin fazla olmasındaki sebep budur ve kilo verdirme konusunda başarılı oldukları da söylenebilir.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram