Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

DOĞA KAMPI ALANLARI

DOĞA KAMPI ALANLARI

Özellikle pandemi zamanlarında ziyaret tercih seviyesi yükselen doğa kampı alanları Türkiye’ nin tüm bölgelerinde kolayca bulunabiliyor. Günlük şehir hayatından sıkılan ve kaliteli zaman geçirmek isteyen kişiler bu kamp alanlarını ziyaret ediyor. Çadır kurulabilen ve kamp yapılabilen alanlarda tuvalet ve duş imkanının yanı sıra, elektrik ve su imkanları da sunuluyor.

Doğa ile iç içe güzel geçirilmek istenen vakitlerin temsilcisi olan doğa kampı alanları ile bedeninize bir sürpriz yapabilirsiniz. Siz ve sevdikleriniz için geçirilen güzel zamanlar unutulmaz olacaktır. Bol oksijen, organik gıdalar, egzersiz ve düzenli yaşam ile hayatınıza kalite getirebilirsiniz. Kısa süreliğine de olsa bu ayrıcalığı yaşayabilmek elbette ulaşılmaz değil. Monoton şehir yaşamı ve yoğun iş temposundan sıyrılmak için tercih edebileceğiniz kamp alanlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Deniz kenarı, turistik bölgeler, milli parklar, ormanlar ve korular gibi alanlarda kamp kurmak ve ateş yakmak yasaklanmış durumda olabilir. Bu bilgilere ulaşmadan bölgeye kamp yapmaya gitmemeniz sizin menfaatinize. Alana gitmeden önce ihtiyacınız olan her türlü araç gereci tedarik etmeniz de önemli.

Doğa içinde kamp yapmanın en güzel yanı yeşil ile buluşmak olarak nitelendirilir. Toprağa ayak basmak, stresten uzaklaştıran en önemli davranış. Doğa kampı alanları bu imkânı insanlara veriyor ve karşılığında tek bir şey istemiyor. Bu nedenle doğaya saygı duymak gerekiyor. Ateş yakarken dikkat etmek, çevreye zarar vermemek, çöp bırakmamak gibi yazısız kurallara uyarak bu döngüyü koruyabiliriz.

 

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram