Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 532 304 09 01

E-Maİl

info@fitkamp.net

DOĞA SPORLARI

DOĞA SPORLARI

Artık kilo vermek için insanlar farklı seçeneklere yönelmektedir. Klasik yöntemlerin başarılı olduğu kadar başarısız olduğu birçok durum bulunmaktadır. Daha net bir başarı isteyen kişiler için artık zayıflama kampı oldukça akılcı bir tercihtir. Bu kamplar için tercih edilen yerleri incelediğimiz vakit doğanın göbeğinde oldukça sakin yerlerin tercih edildiği görülmektedir. Çünkü şehrin gürültüsünden ne kadar uzakta bir yer tercih edilirse kişiler kendini daha da bir şevkle motive etmektedir. Bursa da doğal güzellikleri ve yeşillikleriyle ünlü bir yerdir ve birçok zayıflama kampı bulunmaktadır. Fitkamp olarak biz de Bursa'da hizmet etmekteyiz ve siz değerli müşterilerimiz için gerekli olan her şeyi sağlamaya çalışmaktayız.

Kilo verme konusunda bu zamana kadar başarılı sonuçlar alamamışsanız mutlaka bizi tercih etmelisiniz. Fitkamp'ta bu işte oldukça uzman spor hocaları ve beslenme uzmanları bulunmaktadır. Beslenme kilo verme açısından en önemli unsurlardan bir tanesidir. Fakat en az beslenme kadar önemli bir şey varsa o da şüphesiz ki spor yapmaktır. Çünkü spor yaparak vereceğiniz kilolar daha sağlıklı olacaktır. Aynı zamanda spor yapıp terleyerek yağ yakımınızı hızlandıracağınız için de kilo verme işlemi daha kısa sürede tamamlanmış olacaktır. Bu sebeple Fitkamp ekibi olarak biz spora çok büyük bir özen göstermekteyiz ve alanında kabul görmüş hocalarla çalışmaktayız başarımızın büyük bir bölümünü de buna borçluyuz.

Spor da oldukça geniş bir alandır. Düz bir yürüyüş yapmaktan ağır hareketlere birçok seçeneği mevcuttur. Doğa sporları da spor yapmanın en zevkli hallerinden bir tanesidir. Fitkamp olarak biz de doğanın ortasında bir zayıflama kampı oluşturmuş olduğumuz için diğer spor alanlarına önem verdiğimiz gibi doğa sporlarına da büyük bir özen göstermiş durumdayız. Diğer spor aktivitelerini şehirde de yapabilirsiniz fakat doğa sporlarını yapmanız mümkün değildir. Fitkamp'a sadece bu doğa sporlarını yapmak için bile gelebilirsiniz. Her doğa sporunun uzmanı hocalarımız bulunmaktadır. Bu hocalarımızın ilgi ve desteğiyle birlikte siz de istemiş olduğunuz doğa sporlarını gönül rahatlığıyla yapabilir ve sporu eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Eğer daha öncesinde herhangi bir doğa sporu geçmişiniz yoksa da çekinmenize gerek yoktur. Çünkü bize gelen birçok kişinin zaten daha öncesinde herhangi bir doğa sporu geçmişi bulunmamaktadır ama bizim sayemizde öğrenmektedirler. Hocalarımız bireysel olarak size istemiş olduğunuz doğa sporlarını en ince ayrıntısına kadar öğretecektir. Öğrettikten sonra da bu sporları yaparken sizin yanınızda olup tavsiyeler vereceklerdir zaten herhangi olumsuz bir şey olmaması açısından gerekli tüm önlemlerin alındığını da rahatlıkla söyleyebiliriz. Yani Fitkamp olarak biz kilo vermeyi sıkıcı bir halden çıkarıp doğa sporu, takım halinde çalışmalar gibi birçok aktiviteler ekleyerek eğlenceli hale getirdik sizler de burada geçirdiğiniz zaman sonucunda zamanın nasıl geçtiğini anlamadan ideal kilonuza kavuşup ayrılmış olacaksınız.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram