Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

FİT KAMP

FİT KAMP

Sizi hayallerinize kavuşturacak, potansiyelinizdeki ideal kiloya ulaşmanız için tüm şartlar tamam. Sadece evde oturmanın rehavetini, günlük yaşamın stresini, sizi üzen ve psikolojinizi bozan durumları doğanın dışında bırakın yeter. Gerisi fiziksel ve zihinsel çalışmalarımız ile tamamlanacak! Siz, daha sağlıklı ve zayıf bir yaşam hayal edin.

Siz, doğaya olan sevginizi hiç kaybetmeyin. Siz, insan olmanın değerlerinden vazgeçmeyin. Gerisini Fit Kamp’a bırakın!

Doğadan aldığımız enerjiyi, günlük yaşamın stresini atmak ve sağlıklı yaşam ile birleştirmek için gelin Fit Kamp’ta buluşalım.

Fit Kamp Olarak;
Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.

Fit Kamp, uzman isimler tarafından 2018 senesinde Bursa’nın doğası ile büyüleyen efsanesi Uludağ’ın eteklerinde kurulmuştur. Doğa tutkusunu ve sağlıklı yaşamı merkeze alan kuruluşumuz, kaliteli hizmet stratejisi ile her daim sağlıklı yaşamı düşleyenlerin yanında olmayı hedefler.

Kurum olarak uzman ekibimiz ile etkin beslenme teknikleri, sağlıklı yaşam için doğru nefes, sağlıklı ve kaliteli beslenme konularında bilgi birikimimizi, sağlıklı yaşam düşleyicilerine aktarmayı merkeze aldığımız bir hizmet anlayışımız vardır.

Neden Fit Kamp İle Detoks Yapılmalı?

Sadece bedeninizden kiloları değil ruhunuzdan tonları verecek, ideal kiloya ulaşacak ve layık olduğunuz özgür bir bedende geleceğe kavuşacaksınız. Farkındalık kavramını, zehrin miktarda olduğunu, virüslü düşüncelerimizden kurtulmanın yolunu öğrenecek, beynimize kayıtlanmış yanlış bilgilere format atmayı keşfederek hayatı dolu dolu yaşayacaksınız.

Detoks vücudumuza çeşitli yollarla giren, vücudun ihtiyacı olmayıp ona yük olan zararlı toksinlerden kurtulmaktır. Bu toksinler bizi yorar ve yaşlandırır. Hastalıklara sebep olur. Vücut yapımız bu toksinleri belirli bir oranda kendi çabasıyla vücuttan atabiliyor. Bu süreci hızlandırmak için belirli ritüellerin yapılması ve bir dönem belirli gıdaların tüketilmesi ve tüketilmemesi ile var olan toksinlerin atılması gerekir. Tıpkı otomobil veya evlerimizi bakıma alıp temizlediğimiz gibi, hepimizin belirli aralıklarla vücudunu dinlendirmeye ve temizlemeye ihtiyacı var.Vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlayan bu temizlik sürecinin çeşitleri var. Türkiye’de ve dünyada çeşitli akımların uygulandığı merkezler ile herkesin kendi yaşam tarzına ve ihtiyaçlarına göre değişik miktar ve şekillerde detoks sistemleri olabilir.

Kendi kendimize yaptığımız sağlıksız kişisel alışkanlıklar, yanlış beslenme, strese boğulmak gibi kötülüklerle vücut sistemimizi zayıflatıyoruz ve hastalıklara açık hale geliyoruz. Kaçınılmaz hiperaktif modern yaşam stilleri yüzünden hepimiz olumsuz etkileniyoruz ama bunu önleyebilmenin yolları var.  Detoksu da sadece fiziksel bir temizlenme olarak düşünmeyin; kendinize ayırdığınız o belirli günlerde ruhunuz da dinleniyor. Kendinize bebek gibi bakıyorsunuz.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram