Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

FİT KAMP RAMAZAN' DA AÇIK MI?

FİT KAMP RAMAZAN' DA AÇIK MI?

14 ve 21 günlük programlara sahip Fit Kamp, Ramazan ayında da hizmetlerine devam edecektir. Zayıflama yolculuğunda ara vermeden devam eden ve sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. İstenilen kiloya kavuşabilmeniz için ihtiyacınız olan tüm desteği size sağlamak üzere yanınızdayız. Ramazan ayı dahil tüm yıl açık olan Fit Kamp ideal kilonuza ulaştırmaya davam ediyor.

Yeme içme düzeniniz ve günlük egzersiz sisteminize bir yenilik getirerek istediğiniz kiloya ulaşmak artık daha kolay. Bu sisteme dahil olamıyor ve desteğe ihtiyaç duyuyorsanız, zayıflama kampı tam da size göre olabilir. Fit kamp içerisinde, Ramazan ayı dahil olmak üzere uzman diyetisyenler, spor eğitmenleri, yaşam koçları ile gardırobunuzu değiştirmek için hazır bulunuyor. Kamp süresince disiplinli bir program ile ideal kilonuza kavuşmak için gereken tüm çabayı sarf ediyoruz. Hedeflediğiniz profile ulaşabilmeniz için başlangıç gününden bitiş gününe kadar olan zamanı programa alarak günlük yeme içme, diyet ve spor programlarınızı belirliyor, buna uygun bir zaman çizelgesi oluşturuyoruz. İçerisinde doğa ile iç içe olabileceğiniz bolca serbest zaman da mevcut.

Doğa ile iç içe bir deneyime hazırsanız sizleri de ailemize davet ediyoruz. Evde zayıflamanın zor olduğuna inanıyorsanız, kendinize bir disiplin uyduramıyor ya da çabuk pes ediyorsanız Fit Kamp ile henüz tanışmadınız demektir. Ramazan ayı dahil olmak üzere 12 ay sizlerle hedefinize ulaşmak için çalışıyoruz.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram