Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

FİT KAMP' TA ZAYIFLAMA

FİT KAMP' TA ZAYIFLAMA

Dilden dile dolaşan kilo verme hikayeleri ve yanlış bilinenler… Zayıflamanın kişisel olduğu bilimsel olarak da açıklandı. Her şeye rağmen zayıflamak isteyip de başarısız olan kişileri Fit Kamp’ ta zayıflama hakkında bilgilendirmek istiyoruz. Düzenli ve kontrol altında bir süreçte kilo vermemeniz mümkün görünmüyor. Sadece karar vermek ve istemek yeterlidir.

Bilindiği üzere zayıflamak zor bir iş, dolayısıyla kısa sürede olacak diye bir durum yok. Doğru kuralları ve yöntemleri kullanarak ideal kiloya ulaşmak mümkün. Size yardımcı olacak kişileri ve uzmanları bir arada sunan Fit Kamp’ ta zayıflama fikri kulağa nasıl geliyor? Diyetisyenler, spor eğitmenleri, zayıflama koçları ve fazlası eşliğinde 14 ve 21 günlük programlara katılarak yatılı şekilde tatil konseptinde kilo vermek artık mümkün. Başlangıç gününde ve bitiş gününde uğrayacağınız değişiklik ile eve döndüğünüzde sizi tanıyamayacak bir aileniz olabilir. Buraya kadar, “ah keşke!” dediğinizi duyuyor gibiyiz. Aradığınız konsept size bir telefon kadar yakın. Size en uygun zaman aralığını seçerek bizi ziyaret ederek programa başlayabilirsiniz.

Evde tek başına kilo verme fikri bazen karamsarlık oluşturabilir. Bu nedenle süreçten soğuma ve yarıda bırakma yaşadıysanız yaptığınız hata psikolojik yeterliliği sağlamamanızdır. Fit Kamp’ ta zayıflama bu aşamada sizinle birlikte olacak. Her türlü psikolojik desteği de alabilirsiniz. Kampta bulunan diğer konuklarımız ile rekabete girerek ilk kilo verecek kişi olma yarışında birinci olmak çok da zor değil.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram