Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

FİT KAMP ZAYIFLAMA KAMPI

FİT KAMP ZAYIFLAMA KAMPI

Neredeyse tüm dünyada toplumların en büyük sorunlarından biri kilo problemi ile savaşmak oluyor. Özellikle son zamanlarda fast food tarzı tüketim ve daha pratik yemeklerin hayatımıza girmesi ile beraber neredeyse sağlıklı beslenme unutulmuş durumda. Sağlıksız beslenmenin beraberinde getirdiği durumların en önemlisi ise yağlanma ve gereğinden fazla kilo. Kilo sorunu ile savaşmak için de yeni alternatifler fit kamp, zayıflama kampları. Peki nedir zayıflama kampları incelemek de fayda var.

Fit Kamp Nedir?
Fit Kamp
sağlıklı yaşamı merkeze almış, daha kaliteli ve iyi bir yaşam için uzman ekiplerle çalışan zayıflama kampıdır. Son zamanlarda hayatımıza giren kilo vermenin çeşitli yollarını kenara bırakan ve insanın kendini dinleyerek, doğa ile baş başa bir süreçte kilo vermesine yardımcı olan sağlıklı yaşam merkezidir.

Beslenme için doğadan gelen gücüne inanan Fit Kamp, zayıflama kampları arasında doğa ile uyuma önem veren en önemli zayıflama merkezidir. Doğadan gelen güç ile insanın gücünü birleşmesi ve doğa harikası mekanlarda spor ve egzersizin tadına vararak daha fit bir vücuda kavuşturmayı hedefler. Fit Kamp zayıflama merkezi Bursa’nın sağlık deposu Uludağ’ın eteklerinde kurulmuştur. Eskiden günümüze gelen temiz hava iştahı açar inancına inat, temiz havada iştah kapatmanın ve doğanın önce ruhumuzu daha sonra bedenimizi nasıl beslediğini bireye anlatmayı amaçlar.

Kilo alan kişilerin beyninde olan kalıpları yıkar ve daha sağlıklı bir kilo verme sürecine girmesine yardımcı olur. Aynı zamanda sağlıklı bir yaşam ve zayıflama merkezlerinde kilo vermenin en önemli anahtarı arınma yani detokstur. Fit Kamp detoks kampı olarak, uzman ekibi ile kişinin arınmasına ve yeni bir görüntüye kavuşmasına yardımcı olur. En önemlisi ise doğanın dinginliği ile gündelik yaşamın stresini, hayatın telaşesini bir yan bırakarak detoks kampı ile arınmamızı sağlar.

Neden Zayıflama Kampları Tercih Edilmeli?
Bugüne kadar kendi çabaları ile zayıflamaya çalışan ancak 10 kilo verip 30 kilo olarak geri alan ya da diyet yapmayı başaramayan ve iradesini sahip olamayan kişiler Fit Kamp Zayıflama Kamplarını tercih eder.  Fit Kamp detoks kampları ve uzman eğitmenler eşliğinde vücudunun bir parçası olduğuna inanılan kalıplaşmış yağ tabakalarını atmamızı sağlar. En önemlisi ise bilinçaltınızın değişmesini sağlar.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram