Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 532 304 09 01

E-Maİl

info@fitkamp.net

FİZİKSEL AKTİVİTE

FİZİKSEL AKTİVİTE

Kilo vermek düşünüldüğü kadar zor bir eylem değildir. Birçok kişi yanlış yöntemler uygulamış olduğu için kilo verme konusunda sıkıntı yaşarlar. Hatta birçok kişi kilo verme konusunda sıkıntı yaşamadıklarını fakat sonrasında verdiklerinden daha çok kilo aldıklarını söylerler. Bunun tek bir sebebi vardır yanlış bir şekilde kilo vermek. Aç kalarak bir şekilde kilo verebilirsiniz. Hedeflediğiniz kiloya geldiğiniz vakit resmen o aç kaldığınız günlerin acısını fark etmeden çıkarsınız ve başladığınız yere geri dönersiniz. Bu sebeple sağlıklı bir şekilde kilo vermek için profesyonel bir destek almanız çok doğru olacaktır. Bunun için de biz doğanın ortasında Bursa'nın güzel yeşilliğinde Fitkamp'ı zayıflama kampı olarak kurduk ve sizleri bekliyoruz.

Sağlıklı kilo vermek istiyorsanız sadece yediklerinize dikkat etmeniz yeterli olmayacaktır. Spor da en az beslenmek kadar önemlidir. Bu sebeple fiziksel aktive konusuna dikkat çekmek gerekir. Biz de bunun bilincinde olduğumuz için Fitkamp olarak kamp programlarında fiziksel aktivitelere büyük bir özen göstermekteyiz. Bu fiziksel aktiviteler tek düze aktiviteler değildir. Zayıflama kampı içerisindeki spor hocalarımız sizin genel fiziksel yapınıza, vermek istediğiniz kiloya ve bu kiloları kaç zamanda vereceğinizin hepsini hesaba katarak bir spor programı oluşturacaktır. Bu spor programları da oldukça çeşitlidir. Bireysel olarak, spor hocası eşliğinde ve grup halinde toplu çalışmalar olmak üzere birçok farklı fiziksel aktivite mevcuttur ve kilo vermek bu sayede çok daha eğlenceli bir hal almaktadır.

Demiş olduğumuz gibi size en uygun fiziksel aktiviteler ayarlanacaktır. Sabahın erken saatlerinde doğanın ortasında bir yürüyüşle başlamak herkese iyi gelecektir sonrasında da hocanızın uygulamış olduğu programları uygulayarak hedeflemiş olduğunuz kilolara ulaşabilirsiniz. Belki ilk günlerde bu fiziksel aktiviteler eğer vücudunuz pek alışık değilse size zor gelebilir fakat zaten hocalarımız bunu da hesaba katacaktır ve üstünden çok bir zaman geçmeden bu programlar size çok daha kolay gelmeye başlayacaktır. Spor yapıp beslenme düzeninize dikkat ederseniz vücudunuz da bu duruma alışacaktır ve kilo vermeniz hızlanacaktır. Zaten spor programına göre beslenme uzmanlarımız da size bir beslenme programı oluşturacaktır.

Fiziksel aktivitelerin şüphesiz en eğlencelisi grup halinde yapılanlardır. Bu aktiviteler size oyun gibi gelecektir. Fitkamp olarak spor yapmanız için birçok alan bulunmaktadır. Bu alanlar da özel olarak ayarlanmıştır. Bu spor alanlarında grup halinde yapılacak birçok eğlenceli spor aktivitelerini yapabilirsiniz. Bu fiziksel aktiviteler eğlenceli olmasının yanı sıra yağ ve kalori yakmanızda da büyük yararı olacaktır. Aynı zamanda sürekli bireysel olarak spor yapmak belirli bir süreden sonra sıkıcı hal alabilir. Fakat araya takım çalışmaları eklendiği vakit zayıflama kampı çok daha eğlenceli bir hal alacaktır. Sizler de en kısa sürede kilo verip fit bir görünüme kavuşmak ve bunu sağlıklı bir şekilde yapmak için Fitkamp'ı tercih ediniz fiziksel aktiviteler burada tam olması gerektiği gibidir.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram