Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

GRUP HALİNDE ZAYIFLAMA

GRUP HALİNDE ZAYIFLAMA

Zayıflama düşüncesi tek başına planlandığında ve uygulandığında vazgeçmeler ile karşılaşılması olasıdır. Bu sebepten kişinin kendi motivasyonunu sağlaması önemlidir. Bir kişinin aldığı zayıflama kararlarını uygulamasında diğer kişilerle birlikte olması, sonuca ulaşmasında nokta atışına sebep olacaktır. Aslında ortaya çıkan olgu, grup halinde zayıflama anlamında kişinin sosyal hayatına daha çok kolaylıklar getireceğidir.

Özellikle zayıflama konusunda farklı kişilerle bir arada olmak, bir rekabeti doğuracaktır. Kişilerin birbirini motive etmesi ile daha uygun bir ortam oluşturulmuş olacaktır. Herkesin zayıflama programı farklı olacağı için kişiden kişiye değişen bir sonuç skalası mevcuttur. Her metabolizma birbirinden farklı çalışacağı ve hedeflenen süre farklı olacağından dolayı grup halinde zayıflama için uygun bir ortak alanda faaliyet göstermek faydalı olacaktır. Ortak bir alanda faaliyet sergileyen tüm bireyler hem bir programa bağlı kalacak hem de hedeflediği sonuca bu ortamda kolayca ulaşabilecektir. Ulaşmak istedikleri hedef doğrultusunda kişilerin çabası da göz ardı edilemeyecek önemdedir. Kişisel tüm çabalar diğer grup üyelerine ışık tutarak zayıflama trendlerini yakalamalarını sağlayacaktır.

Grup çalışmaları bireysel çalışmalara nazaran başarıya ulaştıran bir yöntemdir. Bu sebeple grup halinde zayıflama konusunda yeni trendler takip edilmelidir. Farklı ülkelerde oluşturulan bu tipteki grup faaliyetleri de başarıya ulaşma oranında üst sıralardadır. Kişilerin ulaşmak istedikleri hedeflere kolay erişebilmesi için uzmanlar eşliğinde zayıflama kampı konseptinde bir faaliyet uygun olacaktır. Bu türde hizmet veren alanlar araştırılarak tercih aşamasında yardım alınmalıdır.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram