Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

HIZLI ZAYIFLAMA KAMPI 2020 BURSA

HIZLI ZAYIFLAMA KAMPI 2020 BURSA

Zayıflama kamplarının modası arttıkça ve başarıları herkes tarafından takdir edilince sayıları da gün geçerek artmaya başladı. Bilindiği üzere Bursa yeşilliği ve doğasıyla ünlü bir ilimiz ve zayıflama kampları için bu tarz yerler bulunmaz bir nimet. Zayıflama kamplarına birçok farklı amaçta kişi katılıyor. Bazıları obezite sorununu halletmek için katılırken bir kesim de fazla olduğunu düşündüğü 5-10 kiloyu vermek için katılıyor. İnsanların amaçları farklı olduğu için hızlı zayıflama kampları kurulmaya başladı.

Hızlı zayıflama kampı Bursa'da da birçok yerde bulunmaktadır. Bu zayıflama kamplarına genel olarak hızlı bir şekilde fazla kilolarını vermek isteyen kişiler gelmektedir. Bu kişiler 1-2 hafta gibi kısa süre bir süre içinde fazla olan kilolarını verip zayıflamayla alakalı tüm sorunlarını halletmek amacındadırlar. Örneğin düğününe kısa bir süre kalıp gelinliğini dilediği gibi seçmek ve formda gözükmek için 5 kilo gibi az bir kilo vermek isteyen gelin adayı zayıflama kampını tercih edebilir. Belki de bu kamplarda acelesine göre 5 kiloyu 3-4 gün içinde sağlıklı bir şekilde verebilecektir.

Hızlı Zayıflama Kampı Hizmetleri

Bu kampları kişiler şehirden uzaklaşıp kısa bir tatile çıkmışlar gibi düşünebilirler. Çünkü zayıflama kampları oldukça modern bir şekilde tasarlanmış ve tam doğanın ortasındadır. Burada geçirdiğiniz vakit boyunca bir bakıma kafanızı da dinlemiş olacaksınız. Aynı zamanda boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz birçok seçenek de mevcuttur. Yani bu kamplar sadece spor yapıp, uyuyacağınız alanlar değillerdir.

Kapalı ve açık spor alanları mevcuttur. Bu alanlarda yapacağınız sporları spor hocaları sizin adınıza hazırlamaktadır. Bu spor programı oluşturulurken cinsiyetinize, yaşınıza ve daha birçok unsura bakılır. Özellikle açık alanda spor yapmak size çok iyi gelecektir.

Beslenme düzeniniz oturtulur. Spor programınıza göre almanız gereken kalori hesaplanır ve sonrasında bir sistem oluşturulur. Buradaki besinlerin tamamen doğal olması da oldukça önemlidir.

Yani bu kamplar size aslında zamandan da tasarruf ettirmektedir. Çünkü spora gidip sonrasında diyetisyene gitmeniz gerekmez. Bu kamplarda ikisi de mevcuttur ve birbirleriyle uyum içinde çalışırlar. Bu sayede hızlı bir şekilde amaçladığınız kiloları vermiş olursunuz.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram