Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

KAMPLARIN ZAYIFLAMAYA ETKİSİ

KAMPLARIN ZAYIFLAMAYA ETKİSİ

Çoğu insan fazla kilolarından kurtulmanın farklı yollarını aramaktadır. Kendi kendine diyet ya da egzersiz yapamayanlar zayıflama kamplarının etkisini merak etmektedir.

Zayıflama kampları kendi başına zayıflayamayan ya da iradesine sahip çıkamayıp düzenli olarak spor yapamayanlar için çok etkili bir seçenektir. Kamp boyunca her gün belirli ve düzenli egzersizler ve sağlıklı beslenme programları ile insanları zayıflatmak hedeftir. Zayıflama kampları profesyonel ekip sayesinde uygulanmakta ve insanlar buna bağlı olarak alanında tecrübeli kişiler ile etkili bir spor programı sayesinde istedikleri kiloya ulaşabilmektedir.

Zayıflama kamplarında düzenli olarak yağ, kas ve vücut kütle indeksi hesaplanarak etkili şekilde kilo vermek mümkün olmaktadır. Hep diyet hem spor bir arada götüremeyenler için çok mantıklı bir kamp olan zayıflama kampları ile hem kalori hesabı yapılmış yiyecekler tüketmekte hem de günlük yakılması gereken kaloriler egzersizler sayesinde yakılabilmektedir.

Zayıflama kamplarında insanlar birbirlerini görüp daha da hırslanabilmekte bu sayede azimle kilo verebilmektedir. Tek başına diyet ya da egzersiz yapmaktan sıkılanların tercihi zayıflama kampları olmalıdır. Gruplar halinde yapılabilen kamplar insana enerji vermekte ve daha motive olarak incelmek istemektedirler. Motive edici kamplar sayesinde daha sağlıklı, daha fit ve daha enerjik olabilirsiniz. Sağlığımız için spor yapmak çok önemlidir. Hiçbir şey yapamayan kişilere yürüyüş yapmasını tavsiye eden uzmanlar sağlığımız için ne kadar önemli olduğunu vurgulamıştır. Zayıflama kampları sayesinde hem sağlıklı hem de fit olmak mümkün.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram