Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

KİLO VERDİREN KIŞ DETOXU

KİLO VERDİREN KIŞ DETOXU

Her mevsim geçişinde alınan kiloların verdiği rahatsızlıkla birlikte yeni bir diyet programı arayışına giriyoruz. Maalesef doğru olan programı bulamadığımız için mevsimin sonu geldiğinde hüsrana uğruyoruz. Özellikle şu sıralar kilo verdiren kış detoxu uygulamanın tam vakti olarak düşünenlerden iseniz, bu makalemiz tam da size göre.

Adından da anlaşılacağı üzere kış mevsimi sebze ve meyvelerinin içinde bulunduğu bulunduğu, soğuk havalarda metabolizma dostu, doyurucu ve toksin arındırıcı olarak nitelendiriliyor. 3 ana, 3 ara öğün kullanırken, sabah aç karnına propolis kullanımını dahil edeceksiniz. Ancak 1 hafta sonrası programa ara vermeniz şart. Sabah uyandığımızda aç karnına bal, propolis ve ılık suyu karıştırıp içiyoruz. Sabah kahvaltısında mevsim sebze ve meyveleri dahil ediyoruz. Ara öğünlerde mutlaka ev yoğurdu, kavrulmamış yağlı tohumlar, meyve ve bitki çayları tüketiyoruz. Öğle yemeklerinde haşlanmış sebze, hafif pişirilmiş tavuk, balık ya da kırmızı eti kilo verdiren kış detoxu programımıza dahil ediyoruz. Akşam yemeklerinde saat 19.00 dan sonra olmayacak şekilde çorba, salata ve hafif meyve ile tamamlıyoruz. Yatmadan acıkırsak da mevsim meyvesi ile günü sonlandırıyoruz.

Her programda olduğu gibi kilo verdiren kış detoxu dahilinde bol su tüketmeniz şart. Uyku düzeninize ve programınıza egzersiz eklemeyi alışkanlık haline getirin. Sizi rahatsız eden bir etki gördüğünüzde programı derhal bırakın. Kış günleri uyku hali ve halsizlik normaldir; ama aşırı olan sorun demektir, aman unutmayın.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram