Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

KİLO VERME KAMPI

KİLO VERME KAMPI

 

Kilo verme problemi artık çok küçük yaşlara indi. Çok sayıda kişinin problemi olan fazla kilolar için tercihiniz kilo verme kampı olabilir.

Evet, sizin için sunulan bu kamp; aslında her anlamıyla zayıflamaya hazır bir şekilde oluşturulmuştur. Bu durumda kilo verme kampı aslında sizin çok daha istikrarlı olabileceğiniz bir hal almıştır. Normal koşullarda beslenme düzenini kontrol etmek zor olabilir. Ancak kamp sırasında hem uzman desteği alıyor olmak hem de ortamın bunun için düzenlenmiş olması, kilo vermenin çok daha hızlı ve kolay şekilde gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Kilo Verme Kampı ile Kaç Kilo Verilir?

İlk olarak elbette kişisel incelemeler yapılır. Boyunuz, kilonuz, daha önce kilo vermeye çalıştığınızda aldığınız sonuçlar gibi pek çok hususu göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Bu şekilde kişinin kaç kilo vermesi gerektiği üzerinden hesaplar yapılarak, kampın ne kadar faydalı olabileceği, nasıl bir sonuç alınması gerektiği gibi öncesinde incelenen hususlar olacaktır. Kaç kilo vereceğiniz konusunda öncesinde bilgilendirme yapılabilir.

Sağlıklı kilo vermek;

Kamp sırasında dikkat edilen husus, elbette kişinin kilo verme konusunda sağlığından ödün vermemesidir. Bunun için beslenme düzeninin oluşturulması, sağlıklı şekilde hareket edilmesi gibi pek çok kriter dikkate alınacaktır. Bunlar göz önünde bulundurularak direkt olarak sağlıklı şekilde kilo verilmesi sağlanacaktır.

Kilo Verme Kampına Nasıl Katılırım?

Kilo vermek için kampa katılmak mı istiyorsunuz? Bunun için ne yapılıyor? Evet, kampa katılmak istediğinizi bildirmeniz yeterlidir. Direkt olarak sizin için uygun olan bir grup ile kampın oluşturulması sağlanır. Sonrasında beslenme düzeni ve diğer tüm hususlar belirlenir. Ardından kamp başlar…

Talebinizi sunarak, koşullar uygun olması halinde katılımınızı sağlayabilirsiniz…

 • Kişi sayısı
 • Kampın nerede yapılacağı
 • Kampın etkinlik planları
 • Kampın beslenme düzeni
 • Kampın kaç gün olacağı

Gibi pek çok husus sorulur. Tüm bunlar göz önünde bulundurularak kilo verme kampına nasıl katılırım sorusunun yanıtı verilecektir. Değerlendirmenizi yapabilir, ona göre hareket edebilirsiniz. Sizin için sunulan detaylar sayesinde, sağlıklı bir şekilde fazla kilolarınızdan kurtulma avantajı elde edeceksiniz.

Kilo Verme Kampında Neler Yapılır?

Kilo vermek için oluşturulan bir ortamda bunun için neler yapılıyor? Öncelikle istikrarlı olmanız için tüm detaylar oluşturulur. Sizin gibi kilo vermeye çalışan kişiler ile bir arada olmanız, beslenme düzeninizin kontrol altında tutulması, beslenme düzeni dışında kalori yakılması için gerekli hareket zaman diliminin oluşturulması gibi hemen hemen her şey programlı bir şekilde oluşturulur.

Zayıflamak için gerekli olan her şey düzenlenir…

Önemli olan zayıflamanın gerçekleşmesi için gerekli koşulların oluşturulmasıdır. Bu durumda direkt olarak hem beslenme hem de sağlıklı şekilde spor yapılması gibi hususlar göz önünde bulundurulur ve direkt olarak zayıflamak üzere uzman desteği alınır. Kilo verme kampında neler yapılır sorusunun yanıtı verilmiştir.

Fit Kamp Olarak...

 • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
 • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
 • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
 • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
 • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
 • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

 • 444 3 589

 • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram