Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

KİLO VERMEDE ZAYIFLAMA KAMPI ETKİSİ NEDİR?

KİLO VERMEDE ZAYIFLAMA KAMPI ETKİSİ NEDİR?

Kilo verme ihtiyacında olan insanların önce kendilerinin yardım almaksızın sorunu çözme çabasına girdiklerini biliyoruz. Her duyduğu tarifi hazırlayan, uygulayan ve sonuçta hüsrana uğradıkları için mutsuz olan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Peki bu başarısızlığın sebebi ne olabilir hiç merak ettiniz mi?

Kilo verme çok kolay ve bir anda olabilecek bir konu değildir. Her şeyden evvel kararlılık ve en az kararlılık kadar süreklilik ister. Kilo vermek için uyguladığınız diyetin, özveri ile belirli bir süre kapsamında devam edilmesi gereklidir. Keyfi olarak başlanan ve bir iki günde bırakılan bir diyetten olumlu sonuç almayı beklemek ne derece doğrudur? Sormak gerekir.

Kilo verme sabırlı bir sürece girmek ve kurallara harfiyen uymak demektir. Bunun mümkün olması ise tek başınıza, sizin çabalarınızla oldukça zordur. Zayıflama kampı faydaları bu anlamda oldukça fazla avantajlar sunmaktadır. En büyük özelliği kampta yalnız olmadığınızı bilmek ve bu konuda hissettiklerinizi paylaşabileceğiniz kişilerin varlığı size iyi gelecektir. Kampta kendinizle ilgili ve aklınıza takılan her türlü soruya cevap verecek eğitim almış doktorların her an yardıma hazır olduğunu bilmek bile sonucu olumlu yönde etkileyecektir.

Zayıflama kampı içinde kişiye özel olan tüm uygulamaları kullanmak eminiz ki kendinizi özel hissetmenize ve bu da motive olmanıza katkı sağlayacaktır. Zayıflama aslında devamlılık ve kararlılıkla uygulama gerektiren bir süreçtir. Karar verip uygulamamak ise sadece eziyet olacaktır.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram