Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

KİLO VERMEK İSTİYORUM

KİLO VERMEK İSTİYORUM

Aşırı kilolar insan hayatını son derece olumsuz etkileyen baş belası bir sorundur. Düzensiz alışkanlıklar neticesinde oluşan bu durum son yıllarda ortaya çıkan diyet, spor uygulamaları ve sağlık kampları ile can sıkıcı bir hal almaktan uzaklaştı. Kilo vermek istiyorum diyen kişiler artık farklı türlerde spor uygulamalar, diyet listeleri ve sağlık merkezleri ile fit görünümlü bir vücuda ulaşmayı başardı.

Kilo vermek isteyen insanlar için baştan belirtmek gerekir ki, düzenli spor ve diyet yapmadan yağ yakıp kilo verme çok mümkün değildir. Bu nedenle kişilerin spor alışkanlıkları edinmesi son derece önemlidir. Sadece spor alışkanlığı edinmek de aslında kendi başına yeterli olmayabilir. Kilo verme aşaması tüm unsurları ile bir bütün olan sürece sahiptir. Sağlıklı beslenme, düzenli spor yapma ve uyku düzenine dikkat etme belli bir uyum içinde sürdürüldüğünde sağlıklı sonuçlar verir.

Kilo vermek istiyorum diyen kişilerin en çok yaptığı hatalardan biri de az yemek yemektir. Az yemek yemek kilo verdirmeyi sağlamadığı gibi vücut sağlığının da bozulmasını sağlıyor. Bunun için kilo verme vermek aşamasında az yemek yerine ne yediğini bilmek ve dengeli yemek önemli olan konudur.

Kilo verme aşamasında tüm süreçlerin uyum içinde yapılması gerektiğinin önemine değinmiştik. Burada insanların başarıya ulaşamamasının nedeni, kendilerine bu uygulamaları yapacak zaman ayıramamaları ya da bir şekilde bunlardan herhangi birini ertelemeleridir. Bu sorunun önüne geçmek için insanları motive edecek ve tüm süreci kendisi yürütecek olan zayıflama kampları bulunur.

Kilo vermek istiyorum diyen insanların özellikle son birkaç yılda çok rağbet gösterdiği zayıflama kampı niteliğindeki sağlık merkezleri kısa sürede başarıya ulaşmak için çok yardımcı olmaktadır. Kilo problemi yaşayan insanları belli programlar dâhilinde spor yaptıran ve yemek alışkanlıklarını düzenleyen bu merkezler oldukça kısa sürelerde fazla kilolardan kurtulmaya olanak sağlıyor. Kısa zaman dilimlerinde yüksek başarı oranına sahip olan bu kamplar insanların sağlıklı bir hayat yaşamalarına doğrudan etki ediyor. Ayrıca bu kamplar sayesinde pek çok alışkanlığını düzenleyen kişiler hayatlarının geri kalan kısmında tekrar kilo alma sorunu ile çok yüksek oranda karşılaşmıyor.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram