Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

PANDEMİ DÖNEMİNDE ZAYIFLAMA

PANDEMİ DÖNEMİNDE ZAYIFLAMA

Pandemi döneminde evden çıkmaların en az seviyeye inmesi ile hareketsizlik ile yüz yüze kaldığımız sürece girdik. Dolayısıyla az hareket eşittir kilo alma ve kilo vermeyi zorlaştıran bir havuz problemine dönüşmüştür. Pandemi döneminde zayıflama zor bir sürece girmiştir.

Zayıflama sürecinde hareket etmek ve düzenli beslenmek olmazsa olmazlar arasındadır. Düzenli uyku ile birlikte birleştirildiğinde kolayca sonuca ulaşılabilir. Korona virüs ile yaşanan zor günler, hastalıktan korku ile birleşip evden çıkmaları kısıtlamıştır. Bu durum herkes tarafından zor kabul edilse de artık yaşamımızın bir parçası olmuştur. Pandemi döneminde zayıflama zor gibi görünse de aslında o kadar da büyütülmeyecek bir durumdur. Sürekli evde olan kişilerin uyku düzenleri bozulmakta, yeme düzenleri de şaşmaktadır. Evden de çıkamayınca sürekli yeme isteği tetikleniyor. Egzersiz yapamayınca da tüm yenilen besinler yağ olarak depolanıyor. Buna bir dur demek tabi ki elimizde. Evde de olsak egzersiz yapmamıza engel değil. Açık hava yerine ev içerisinde de yapılabilecek hareketler ile zayıflama süreci desteklenebilir. Yapılacak destek, kilo verme programınıza hizmet etmek zorunda.

Zor günler geçirdiğimizin bir gerçek olduğunu kabul ederek yüzleşmeyi seçersek hayatta mutlu olabiliriz. Çünkü pandemi dönemi uzun bir süre daha hayatımızda olacak. Pandemi döneminde zayıflama imkânsız görülmemelidir. Mevsiminde meyve ve sebze tüketimi ile gereksiz şeker ve tuzlu yiyecekleri hayatımızdan çıkartarak daha faydalı bir yaşama sahip olabiliriz.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram