Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

SAĞLIKLI ZAYIFLAMA KAMPI

SAĞLIKLI ZAYIFLAMA KAMPI

         İnsanlar neden diyet yapamıyor? Neden diyetler kısa ömürlü oluyor? Neden diyetler sürdürülebilir değil? Çağımızın hastalıklarından biri obezite kiminle konuşursanız konuşun herkes kilosundan, sağlıklı zayıflamak istediğinden bahsediyor. Diyet sektörü gelişse de aynı oranda yiyecek sektörü de gelişiyor. Birçok yiyecek atıştırmalık çeşidi var hepsi kolay ulaşılabilir fiyatlarda ve makul ücretlerde. Haliyle insanlar yoğun çalıştıkları için evde sağlıklı besin hazırlamaya vakit ayıramıyorlar, bu yüzden de dışarıdan fast food denilen yiyecekleri yemek daha cazip geliyor.

          Aynı şekilde sporsuz sağlıklı zayıflama mümkün olmayacağı için, herhangi bir yere bağlı kalmadığımız zaman bunu da aksatıyoruz. Pratik yemekler, spora vakit ayıramama üstüne bir de stres gibi sebeplerde eklenince kilo almak kaçınılmaz oluyor. Sağlıklı beslenme ve spor deniliyor fakat bu çoğu kişinin hayat koşuşturmacası sebebiyle veya vakit ayıramayacağı düşüncesiyle yapılması zor ve imkansız hale geliyor. Oysa hayatınızda ki önceliğiniz sizsiniz. Siz mutlu olmadığınız sürece etrafınızdakiler de mutlu olamazlar. Bu sebeple tüm bunları bir kenara bırakın ve hayal ettiğiniz vücuda sahip olduğunuzu düşünün. Sadece görsel olarak da düşünemeyiz tabi ki bu kilo verme olayını. O giden kilolar beraberinde size nasıl artılar getirecek. Mutluluk, çoğu kişi de kilo sebebiyle olmayan özgüvenin yerine gelmesi, pozitif bakma, kendinizi sağlıklı ve dinç, zinde hissetme. Kendimizin farkına varabilmemiz ve kendimizi iyi hissetmemiz asıl olan bu değil mi? Peki bu kiloları vermenin yolu, çözümü nedir. İşte tam burada sağlıklı zayıflama kampları karşımıza çıkıyor. Peki sağlıklı zayıflama kampı nedir? Sağlıklı zayıflama kampları; kilo vermek istiyorum ama veremiyorum diyenlere doğal yaşamın katkısıyla kişilerin hayatlarında olumlu yönde büyük değişiklikler sağlayan uzmanların hizmet verdiği tesislerdir. Bunların sonucunda sağlıklı bir zayıflama kampı güzel olmaz mı? Kargaşanın, gürültünün stresin uzağınızda olduğunu düşünün, aynı zamanda eğlendiğinizi, üstelik uzman kişilerle sizin her anınızı gözeten, sizinle bilinçli bir şekilde ilgilenen çözüm bulabilen kişilerle. Öyle robotik şekilde bunu yapma şunu yeme v.s. gibi de değil, size tavsiye de bulunarak, sizin kalbinize dokunarak bunu yapacaklar. Psikolojik olarak kilo verme sürecini sizin için kolaylaştıracaklar. Uzman kişilerin ve onların kontrolü, motivasyonları sayesinde pazartesi başlayıp Salı günü bıraktığınız diyetleri, sporları bırakamayacaksınız.  Evde olmanın rahatlığı olmadan, aynı zamanda belli doz da disiplinin de olmasıyla birlikte sağlıklı zayıflama kampları belki de sizin dönüm noktanız olacak.

          Bu kamp sonucunda çok çileler çekmeden yarı da bırakmalar olmadan, gerçek anlamda yeme alışkanlıklarınızın değiştiği geriye kalan ömrünüzde nasıl beslenmeniz gerektiğinin farkında olabileceğiniz şekilde zayıflayacaksınız. Aynı zamanda sporun katkısı sayesinde orantısal kilo vereceksiniz. Doğayla iç içe olmanın verdiği huzurla sakinlikle, ruhen tüm negatif enerjilerinizden arınacaksınız. Bu hayatta kendiniz için yaptığınız her hareket attığınız her adım sizin k
ârınız olacaktır. Denemeden başaramazsınız, sağlıklı zayıflama kampları sayesinde değişin ve kilolarınız ile birlikte hafifleyin.

                                                                                                                                     
 

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram