Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 532 304 09 01

E-Maİl

info@fitkamp.net

TIBBİ DEĞERLENDİRME

TIBBİ DEĞERLENDİRME

Kilo verme konusunda sıkıntı yaşanabilir ya da birçok kişi kilo verdikten sonra vermiş olduğu kiloları kısa bir süre içinde alabilir. Birçok kişi spora gittiği halde, diyet uyguladığı halde neden kilo verme konusunda sıkıntı yaşadıklarını anlayamıyor. Aslında bunun sebebi oldukça basittir sebep de yanlış planlamadır. Zayıflama kampı kavramı oluşalı ve bu kamplar yaygınlaşalı çok zaman olmadı fakat bu kamplara giden birçok kişi başarılı sonuçlar aldıklarını ve ideal kilolarına döndüklerini belirtiyorlar. Bu kişileri gören yakın çevreleri de bu kampları tercih ettikçe talep arttı ve kamplar çoğaldı. Biz de Fitkamp olarak çok uzun zamanlardır hizmet vermiyor olsak dahi kurulduğumuz günden beri binlerce kişinin kilo sıkıntısını çözdük.

Peki Fitkamp olarak bu sorunun çözülmesinde başarılı olmamızın ne tür bir sebebi var derseniz tamamen tıbbi değerlendirme diyebiliriz. Diyet programlarını az çok biliyorsunuzdur. Bu diyet programları neredeyse birbirinin kopyası şeklindedir. Aynı zamanda spora gittiğiniz vakit birçok spor salonunda herkesin hemen hemen aynı spor hareketlerini yaptığını görürsünüz. İşte bizi bu tarz yerlerden ayıran özellik kişilere özel programlar oluşturmamızdır. Spor salonları da kişiye özel spor programları oluşturduğunu iddia etse dahi çoğunun bu konuda o kadar da bilimsel davranmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Biz bilimsel verilerin önemli olduğunun farkında olan bir zayıflama kampı olarak siz müşterilerimizin gerekli tıbbi değerlendirmelerini hassas bir şekilde yapmaktayız.

Her insanın metabolizması aynı değildir. Bazılarına iyi gelen spor programları ve diyet programları bazılarına iyi gelmez ve herhangi bir etkisi olmayabilir. Bu da göstermiş olduğunuz çabaların boşa gitmesine yol açacak ve böylece motivasyonunuz düşecektir. Biz Fitkamp olarak bunun olmaması için büyük bir çaba gösteriyoruz. Gerekli tıbbi değerlendirmeler yapılmadan size herhangi bir şekilde program oluşturmuyoruz Tıbbi değerlendirmeler yapıldıktan sonra spor hocalarımız sizin için en uygun görmüş olduğu spor programlarını oluşturmaktadır. Beslenme uzmanlarımız da hem tıbbi değerlendirmeler hem de aynı zamanda spor hocasının oluşturmuş olduğu spor programının ışığında sizin için en doğrusu olacağını düşündüğü beslenme programını oluşturmaktadır.

Tıbbi değerlendirmeler sonucunda yapmış olduğumuz bu programlarla hedeflemiş olduğunuz kiloları vermiş olacaksınız. Bu kiloları kaç günde vereceğiniz de net bir şekilde söylenemez çünkü herkesin yapısı farklıdır. Bundan dolayı da sizin hedeflemiş olduğunuz kiloları kaç günde vereceğiniz de yapmış olduğumuz tıbbi değerlendirmeler sonucunda daha da netleşmektedir. Yani bizim tüm planlarımız tıbbi değerlendirmelere göre yapılmaktadır ve olması gereken de budur. Başarılı olan birçok zayıflama kampı incelendiği zaman bu hususa oldukça dikkat ettiği görülür ve bu konuda en başarılı yerlerden bir tanesi de şüphesiz ki biziz. Siz de bilimin ışığında garanti olarak kilo vermek için dilerseniz tek başınıza dilerseniz yakınlarınızla Fitkamp'a gelebilir ve hayalinizdeki kilolara ulaşabilirsiniz.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram