Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

TÜRKİYE’DEKİ ZAYIFLAMA KAMPLARI

TÜRKİYE’DEKİ ZAYIFLAMA KAMPLARI

Fazla kilolarından kurtulmak isteyen ve obeziteye karşı savaşan birçok kişi zayıflama kampları ile zayıflamayı hedefliyor. Türkiye’nin farklı bölgelerinde farklı zayıflama kampları mevcut. Bu kampların birbirinden farklı özellikleri olsa bile ortak olan en önemli özelliği insanları zayıflatmayı amaçlamalarıdır.

Sağlıklı bir vücut için öncelik sağlıklı beslenme olmalıdır. Ancak zayıflamanın en etkili yolundan biride tabi ki egzersizden geçer. Egzersiz yapmak etkili ve sağlıklı zayıflamada büyük bir rol oynamaktadır. Bu amaçla açılan zayıflama kampları farklı bölgelerde kurulmaktadır. Bu zayıflama kamplarını sizler için araştırdık. Gelin inceleyelim.

BURSA ZAYIFLAMA KAMPI

Bursa ili Orhaneli ilçesinde kurulan Fit Kamp’ın ilk önceliği sağlıklı yaşam ve fazla kilolarından rahatsız olanları hayallerine kavuşturmaktır. Obezite ile savaşan birçok kişinin tercihi olan Fit Kamp 2018 yılından bu yana hizmet vermektedir. Bursa’nın muhteşem manzarası ile Uludağ’ın eteklerinde olan bu kamp ile hedef her zaman sağlıklı yaşam amaçlanmıştır.

Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen bir ekip ile psikolojik sorunları çözmeye odaklanan ve doğaya olan duyarlılık ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışan bir kamptır.

Bu kampta hedef her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır. Kampın prensibi diyetsiz zayıflama sağlamasıdır. Grup halinde yapılacak olan egzersiz ve sağlıklı beslenme programı sayesinde eğlenerek kilo verdiren bir kamptır.

 

ANTALYA ZAYIFLAMA KAMPI

Antalya’da kurulan TheLifeCo ile kilo kontrol programı doğru besinlerle sağlıklı zayıflama ve etkili bir arınma sağlar. Toksinlerin uzaklaştırıldığı ve yerine bol lifli, vitaminli ve mineralli besinlerin ulaştığı bir vücutta metabolizma hızlanır ve sindirim sistemi daha dengeli çalışmaya başlar. Böylece, diğer zayıflama kampı programlarına göre doğal, etkili ve sürdürülebilir bir şekilde kilo vermeyi geliştirmeyi amaçlayan bir zayıflama kampıdır.

SAKARYA ZAYIFLAMA KAMPI

Temiz hava ile bol oksijen ve doğada yaptığı egzersizlerle birlikte hızlı kilo vermeyi amaçlayan Sapanca’daki zayıflama kampı süreçleri bittikten sonra da üyelerinin zayıflama kampı ile öğrendiklerini kamp dışı uygulayarak sağlıklı yaşamın keyfini sürmesini sağlıyor.

İSTANBUL ZAYIFLAMA KAMPI

İstanbul’da lüks otelde konaklama imkânı sunan ve 1 ay süren Personel Trainer zayıflama kampı, birçok insanın sadece vücutlarını değil aynı zamanda genel sağlıklarını da iyileştirmelerine yardımcı oluyor. Kamp, kişinin kendini aç bırakma gibi aşırı diyet eylemlerine girmesine veya kilo vermede geçici bir etki elde etmek adına estetik prosedürler için ödeme yapmasına gerek kalmadan, kişinin fitness eğitmenleri personel trainerlar tarafından yaptırılan egzersizlere katılmasına izin vererek başarı sağlıyor.

KOCAELİ ZAYIFLAMA KAMPI

'Ne ev gibi, ne kamp gibi' sloganı ile evde olmanın rahatlığı ve rehaveti olmadan sağlıklı zayıflamayı hedefleyen Kocaeli deki HK Zayıflama Kampı’nın vurgu yaptığı konu Dünyada ki farklı örneklere göre aşırı disiplinli ve insanı makine gibi gören ruhsuz bir işkence merkezi gibi hissettirmeden, size değer veren, sizi önemseyen, konuşup, paylaşan, her konuda çok yönlü destek ve uygulamalarla sizi evinizde gibi hissettirecek ama hedef bilinci ile ideal, sağlıklı ve fit bir kiloya ulaşmak için potansiyelinizi en iyi şekilde açığa çıkartacak, fiziksel durumunuza özel çalışmaları ile tam kontrollü şekilde zayıflatmaktır.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram