Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

YATILI KİLO VERME KAMPI

YATILI KİLO VERME KAMPI

Kilo vermeyi eğlenceli ve zevkli hale getiren yatılı zayıflama kampı herkesin hayal ettiği vücuda kavuşabilmesi için çok sayıda özelliğe sahip olacak şekilde hazırlanmıştır.

Yatılı kilo verme kampı adı üzerinde kalmalı olup bu kalacak yerler özel olarak seçilir. Genellikle kilo verme sürecinin daha etkili olabilmesi adına bu tarz yerler için doğa ile iç içe olan yerlere öncelik verilir. Burada hem doğa sporları yapılarak zayıflamaya hız kazandırılır hem de katılımcıların ruhsal ve psikolojik yönden rahatlamaları sağlanır. Bu sayede zayıflama kampı amacına ulaşmış olacaktır. Eğer yatılı kilo verme kamplarına dahil olunmak isteniyorsa kampı düzenleyen yetkili kişiyle iletişime geçilebilir. İletişim bilgileri kamp düzenleyicilerin internet sitesinde yer almaktadır.

Yatılı Kilo Verme Kampı Özellikleri

Hem ev hem de kamp anlayışıyla hazırlanan ve ikisinin tam ortası olan bu programlarda katılımcılara sağlıklı yaşamın sırları anlatılır. Her gün yeni bir bilgi öğrenen katılımcılar kamp içerisinde bu bilgileri uygulama fırsatı elde ederler. Eğlenerek öğrenme ve zayıflama anlayışıyla hazırlanan kamplarda vakit geçirmek pek çok kişiye iyi gelmektedir. Kamp içerisinde telefon, bilgisayar gibi cihazların kullanımına sınırlama getirilmektedir. Ayrıca kilo yapan sağlıksız yiyecekler burada yerini sağlıklı atıştırmalıklara bırakmaktadır. Detoks programı uygulama sürecinde katılımcıların katı besinler tüketmelerine izin verilmemektedir. Bu detayların her biri kampta görevli ve özel eğitimli hocalar eşliğinde planlanır.

Yatılı Zayıflama Kampı

Bireysel olarak bir türlü kilo veremeyen ve bunun için hem fiziksel hem de psikolojik desteğe ihtiyaç duyanlar için iyi bir fırsat olan zayıflama kampları yatılı şekilde düzenlendiğinden burada kilo vermek daha kolay olmaktadır. Eski beslenme alışkanlıkları burada yerini sağlıklı beslenme programına bırakmakta olup bunlar için kişiye özel planlama yapılır. Her insanın vücut yapısı farklı olduğundan uygulanan programdan elde edilecek sonuç süresi de değişiklik gösterebilir. Bu nedenle karamsarlığa kapılmak yerine zayıflayarak tatil yapma fikrinin tadını çıkarmak tavsiye edilir. Kişinin fiziksel durumuna bağlı olarak özel spor ve beslenme programları hazırlanmakta olup bunlar için gerekli tüm özen fazlasıyla gösterilir.

Kilo Verme Kampı İle Kimler Zayıflayamaz?

Bazı kişilerin vücut yapısı normale göre farklılık gösterir ve kilo alımının altında yatan nedenler değişebilir. Bu tarz insanların kamp ile kilo vermeleri sakıncalı olabilir Buna göre diyet süresinde alkol kullanımını bırakmamak, tiroit hormonunda bozukluk olması, kandaki kalsiyum ve selenyum gibi maddelerin yetersiz olması, öğün atlamak, hareketsiz yaşam tarzı ve buna benzer durumlar kilo verme sürecini olumsuz yönde etkiler. Bunu tam tersine çevirmek adına diyet öncesinde, sonrasında ve her an yeterli miktarda su içilmesi gerekir. Su içmek metabolizmayı hızlandırmakta ve sağlıklı bir vücudun olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Ayrıca kilo verme kampı bünyesinde hazırlanan sağlıklı beslenme programına mutlaka uyulmalıdır. 

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram