Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

YATILI ZAYIFLAMA KAMPLARININ İÇİNDE Kİ PROGRAMLAR

YATILI ZAYIFLAMA KAMPLARININ İÇİNDE Kİ PROGRAMLAR

Zayıflama kampları kişilerin son yıllarda gözdesi. Spora gitmek ve diyet programları uygulamak kişilerin hedeflerini gerçekleştirmede bazı durumlarda yeterli olamıyor. Bu durumlarda zayıflama kampları oldukça başarılı bir tercih olarak göze çıkıyor. Zayıflamak için kurulan bu tesisler aynı lüks oteller gibi iş görüyor. Fakat buranın otellerden farkı zayıflamak için programların da mevcut olması. Bu sebeple burayı tercih eden birçok kişi yatılı olarak burada kalıyor Bu şekilde profesyonel destekle birlikte kişilerin burada tek amacı zayıflamak oluyor. Yani kişiler bu amaç doğrultusunda belirli bir süre bu kamplarda yatılı kalarak hedeflerinin gerçekleşmesini garanti altına alıyorlar. Kişinin hedefine göre bu yatılı kalma süresi uzun süreli olabileceği gibi kısa süreli de olabiliyor. Bu tamamen kişinin talebine bağlı.

Yatılı Zayıflama Kampında Yapılanlar

Öncelikle bu zayıflama kampları oldukça doğanın ortasında tesis edilmeye çalışılıyor. Bu şekilde kişiler daha da motive olmuş oluyor. Doğanın ortasında spor yapmak kişiler için her zaman önemlidir. Aynı zamanda kişilerin bireysel olarak spor yapmasına imkân sağlandığı gibi aynı zamanda hocaların yardımıyla da sporlar başarılı bir şekilde yapılıyor. Grup çalışmaları eğlenceli bir şekilde yapılıyor ve kişiler sporlarını yaparken aynı zamanda eğlence fırsatı da buluyorlar. Hocalar burada kişilerin amacına göre spor programları da oluşturuyorlar. Yani yatılı zayıflama kampına herkes gelebilir sadece çok kilolu insanların tercih ettiği bir yer olarak görmek oldukça yanlış.

Aynı zamanda beslenme için de kişilere yardımcı olacak profesyoneller de bulunmakta. Bu profesyonellerin desteğiyle kişiler günlük almaları gereken besinleri almaktalar. Besinler burada tamamen doğal ve organik. Yani kişiler burada kaldıkları süre zarfında sağlıklı bir şekilde beslenmenin nasıl olacağını iyi kavrıyorlar. Buradan ayrıldıktan sonra da bu şekilde devam etmeleri tavsiye ediliyor. Kişilerin odaları da diğer etkinlik yerleri de oldukça kaliteli. Lüks bir otelden bakıldığı zaman herhangi bir farkı yok. Bu sebeple kişiler hem güzel bir tatil yapıp hem de sağlıklı bir şekilde zayıflamak istiyorsa en iyi tercihleri yatılı zayıflama kampları olacaktır. Kampın sonunda hedeflemiş oldukları kiloda kamptan ayrılmaları da iyi bir motivasyon sağlayacaktır.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram