Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

ZAYIFLAMA KAMPI

ZAYIFLAMA KAMPI

Fit Kamp, uzman isimler tarafından 2018 senesinde Bursa’nın doğası ile büyüleyen efsanesi Uludağ’ın eteklerinde kurulmuştur.

Doğa tutkusunu ve sağlıklı yaşamı merkeze alan kuruluşumuz, kaliteli hizmet stratejisi ile her daim sağlıklı yaşamı düşleyenlerin yanında olmayı hedefler.  Kurum olarak uzman ekibimiz ile etkin beslenme teknikleri, sağlıklı yaşam için doğru nefes, sağlıklı ve kaliteli beslenme konularında bilgi birikimimizi, sağlıklı yaşam düşleyicilerine aktarmayı merkeze aldığımız bir hizmet anlayışımız vardır.

Obezitenin sağlık problemi olmasından ziyade sosyal ve psikolojik yıkımları beraberinde getiren, uzman kontrolünde yenilmesi gereken bir hastalık olduğunu benimser ve bu doğrultuda hizmet vermeyi amaçlar. İnsanların her geçen yıl daha fazla kilo almasına neden olacak önyargıları ve yaşam tarzını ortadan kaldırmak için çalışmalar yapar. Çeşitli yaşam tarzlarını benimseyen, farklı yaşantılara sahip kişilerin daha sağlıklı bir hayat geçirmesi için çalışır. Kısacası Zayıflama Kampı “Sağlık Hareketi” olarak kendini adlandıran bir sosyal topluluktur.

Aktivitelerimiz
-At Binme
- ATV Kullanma
- Jeep Safari
- Paraşüt
- Rafting
- Su Sporları
- Trekking
- Paintball benzeri doğada yapılan aktiviteler yer alır. Doğa ve sağlıklı yaşamın birleşmesi ile daha fit bir görünüme sahip olmak HK Performans ile mümkün olacaktır.

Türkiye’nin her yerinden ve neredeyse tüm dünyadan insanların buluştuğu kampta zayıflama aktiviteleri yer alır. Kampa farklı alanlardan her yaşta insan katılabilirken katılım türleri şu şekildedir;
Arınma detoks programları
Yatılı Kamp programları
ve bunların yanı sıra zayıflamaya destek ürünler ile zayıflama önerileri bulunur.

Zayıflama Kampı Nedir?
Zayıflama kampları çok uzun yıllardır dilimizde kendisine yer bulsa da son dönemde birçok kişi tarafından profesyonel bir şekilde uygulanmakta ve ciddi bir şekilde verim alınmaktadır. 21 gün kadar kısa süreler içerisinde kilo vermek ve verilen kilonun kalıcı olması zayıflama kampları sayesinde mümkündür. Bu kamplar fazla kilolar ile başı dertte olan kişilerin belirli bir süre bir alanda kamp yaptıkları ve buradaki eğitimli kişiler tarafından yönlendirilerek kilolarından kurtuldukları bir oluşumdur. Çok sayıda kişi bir arada hareket ederek fazla kilolarından kısa süre içerisinde kurtulur ve sonrasında normal hayatlarına geri dönerler. Kilolarından kurtulan kişiler, zayıflama kampları sayesinde daha hafif hissetmeye başladıklarını belirtmiştir.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram