Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

ZAYIFLAMA KAMPI AKTİVİTELERİ

ZAYIFLAMA KAMPI AKTİVİTELERİ

Kilo vermeyi eğlenceli hale getirmek güzel fikir olsa gerek. Bu sebepten kurulan zayıflama kampları aktiviteleri ile öne çıkıyor. Konuklarının kampta geçirdikleri süreyi kaliteli hale getirmek için planlanan aktiviteler motive edici olmaktadır. Çünkü kişilerin bu serüvende ilk psikolojik zemini hazırlaması gerekir. Böylece hızlı şekilde zayıflama sağlanabilir.

Önde gelen zayıflama kampları aktiviteleri arasında dans seansları, oyunlar ve çeşitli zamanlarda değerlendirilen grup çalışmaları mevcuttur. Bu aktiviteler genellikle birden fazla kişi ile yapılmaktadır. Bu durum, kişilerin daha fazla olaylara katkıda bulunmasını ve zayıflama farkındalığının yaratılması için zorunluluktur. Rekabet oluşturularak, kişilerin birbiri ile olan iletişimleri de sağlanmaktadır. Doğru öğünler ile geçen günün saatleri arasında kalan boşluklarda geçirilen zamanın da önemi büyüktür. Bu nedenle merkezin sağladığı aktivitelere değer verilmektedir. Güzel zaman geçirirken, günlerin nasıl kaliteli hale dönüştüğüne şahit olabilirsiniz. Sağlıklı yaşam kampı içerisinde beslenme düzeniniz ile birlikte şekillenen günlük yaşam standartlarınız artık düzene girerek odak noktası fit kalmaya yönelecektir. Geçmişte yaptığınız ve kilo almanıza sebep olan hataları kolayca görerek önlemler almaya devam edebilirsiniz.

Dahil olacağınız program ile zayıflama kampları aktiviteleri içerisinde yerinizi alacaksınız. Kısa sürede alacağınız faydalar ile kampımızdan mutlu şekilde ayrılacaksınız. Çevrenizdekilerin farkındalığı sayesinde daha özgür ve daha fit bir size kavuşacaksınız. Söylenilenlerin hayal olmadığını bir kere daha hatırlatalım. Unutmayın ki başarının anahtarı sizsiniz! Sadece bir adım atarak dahil olabilirsiniz.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram