Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

ZAYIFLAMA KAMPI ETKİNLİKLERİ

ZAYIFLAMA KAMPI ETKİNLİKLERİ

Zayıflama Kampı, kilo problemi yaşayan kişilerin ev ortamındaki rahatlıktan uzak ama bir kamp disiplini gibi de katı olmadan, yani insanı makine gibi görmeden profesyonel uzmanlar eşliğinde, sağlıklı ve hızlı şekilde zayıflayabilecekleri bir yaşam platformudur. Bilinçli olarak, ilaçsız ve ameliyatsız, sıkılmadan demoralize olmadan, kısa sürede etkili bir kilo verme hedefindeyseniz Zayıflama kampları sizin en iyi adresiniz olacaktır. Zayıflama kamplarında beden ağırlığının yanı sıra duygusal ve ruhsal ağırlığınızdan da kurtulmak için çeşitli etkinlikler düzenlenir.

Doğa Yürüyüşleri

Ülkemiz en güzel doğa alanlarına sahip, temiz havasıyla huzurla doğa yürüyüşlerinin yapılacağı, bedenimizi ve ruhumuzu harekete geçirecek bir güzelliğe sahiptir. Bu elverişli alanlara güzel parkurlar kurarak zayıflama kampı etkinlikleri yapılır. Oksijenin bol ve kaliteli olduğu bu alanlarda vücudun yağ yakımı çok daha hızlı olur.

Su Sporları

Kişilerin belki de ilk defa yapacakları su sporlarında zayıflamanın yanında etkinliğin adrenaliyle hayatları renklenir ve farklılık yaratılır. Örneğin Su Kayağı; suyun içine bata çıka kaymaya çalışmak umuyorum ki çok keyiflidir. Rafting ise Zayıflama kampında kişilerin 10 ay boyunca yapabilecekleri adrenalini en yüksek etkinliklerden biridir.

Yamaç paraşütü

Bu ekstrem spor eminim ki herkesin kolay kolay cesaret edemeyeceği bir spor türüdür. Ama büyük bir kararla hedefine ulaşmak için Zayıflama kampına gelen insanlar bunu bulutların üzerinde cesaretle ve zevkle yapıyorlardır. Çünkü biliyorlardır ki en güzel manzaralar o yamaçların arkasında gizlenmiştir.

Paintball

Kişilerin doyasıya eğleneceği hem ekip ruhunu hem de bireysel yeteneklerini görebilecekleri bir spor türüdür. Yani insanlar eğlenirken zayıflarlar.

Su Altı Dalışları

Zayıflama kampı etkinliklerinde yaz dönemine denk gelen zamanlarda bu mavi yolculuğa dalmak eminim ki harikadır. Derinlerde yaşamak o güzelliği seyre dalmak insanın adeta ruhunu hafifletir.

Eğlenceli Yarışmalar

Zayıflama kamplarında hedef odaklı yarışmaların yanı sıra günlük eğlenceli yarışmalarda düzenlenir. İnsanlar kaybettikleri çocukluk heyecanlarını bu yarışmalarla tekrar yakalarlar.

Binicilik  ve Atv Turları 

Makineleşmiş yaşamdan uzak başka bir canlıyla iletişimde olmak kime iyi gelmez ki.. Atlar da bu konu da insanoğlunun geçmişten bugüne en iyi yol arkadaşıdır. Bu asil ve sevimli atların yaşamlarına ortak olmak paha biçilemez olsa gerek..

Atv , her türlü araziye gitmeye uygun dizayn edilmiş ,eğlenceli doğa turlarının yapıldığı güvenli bir arazi aracıdır.

Sinema seansları

Kişisel gelişim, belgesel ve motivasyona dair filmlerin izlendiği, kişide olumlu algı oluşturacak hem bilinçlendirip hem de eğlendirecek bir aktivitedir.

Egzersiz Faaliyetleri

Yoga, pilates ,zumba vb. egzersizleri barındıran eğlenceli ve hedef odaklı faaliyetlerdir. Kişilerin potansiyeline uygun olarak profesyonel uzmanlar tarafından hazırlanır.

 

Eğitim sohbetleri

Günlük yaşamda neye ihtiyacınız varsa her konuda bilinç kazanmak, zihinsel algı ve alışkanlık değişimi için uygulanan programlardır. Sağlıklı düşünmeye başlamamızı ve kötü düşüncelerimizi kafamızdan temizlememize yardım olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram