Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

ZAYIFLAMA KAMPI FAALİYETLERİ

ZAYIFLAMA KAMPI FAALİYETLERİ

Evde kilo vermenin zor olduğunu mutlaka deneyimleyerek görmüşüzdür. Kilo vermek başlı başına disiplin ve kurallar bütünü olarak sayılmaktadır. Kişisel motivasyon ve aidiyet duygularını da tam tutmak gerekir. Zor bir durumla karşılaşıldığında pes etmeyi unutmak, zorluklarla başa çıkmayı ilke haline getirmemiz gerekir. Bütün bu süreçlerde bir yardıma ihtiyacınız varsa sizlere zayıflama kampı faaliyetleri konusunda bilgiler vereceğiz.

Kişilerin bir program dahilinde, farklı bireylerle birlikte kampa girerek, kontrol altında tutularak kilo vermelerine ortam hazırlayan zayıflama kampları mevcuttur. Bu zayıflama kampı faaliyetleri arasında diyetisyen, uzman hekimler, spor eğitmenleri ve boş zaman değerlendirme sorumluları bulunmaktadır. Genel olarak düşünüldüğünde gözetim dahilinde, hoş zaman geçirirken, kontrol altında kilo vermeniz sağlanacaktır. En az 3 haftalık programlar ile giriş ve çıkış sürecinizde geçireceğiniz bedensel ve ruhsal değişikliğin sadece siz değil etrafınızdaki kişiler de farkına varacak. Program dahilinde yeme içme düzeniniz değişecek, tekrar kilo almamayı öğrenecek, hayat standartlarınız olması gereken seviyeye evrilecek ve sonuçta ideal kilonuza ulaşmış olacaksınız.

Kolaylıkla dahil olabileceğiniz zayıflama kampı faaliyetleri içerisinde ruhsal özgürlüğe ulaşabileceksiniz. Motivasyonunuzu sağladığınız andan itibaren kendinizi farklı bir dünyada bulacaksınız. Çok zor kilo vereceğinizi düşünüyor ve defalarca kilo verme isteğinize sonuç alamadıysanız zayıflama kampları disiplini tam da size göre olacaktır. Çünkü kampta kaçamak yapma ya da vazgeçme imkanlarınız engellenecektir. Sonuca ulaşmanız için ellerinden geleni yapan ekibimiz hazır olacaktır.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram