Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

ZAYIFLAMA KAMPI FAYDALARI

ZAYIFLAMA KAMPI FAYDALARI

Günümüzün sağlıklı yaşam ve düzenli beslenme trendlerini sıkı takip edenler yeni gözdenin “Detoks kampları” olduğunu görecektir. Bu kampların dünyanın dört bir yerinde düzenleniyor olması da ayrıca dikkat çekmektedir. Detoks Kamplarını tercih eden tüm ziyaretçilerine doğa ile iç içe , tamamen organik besinlerle hazırlanmış öğün seçenekleri ve uzman kadrosu ile pekiştirilmiş bir program  sunulmaktadır.Peki bir çok insanın gözdesi olmuş günümüz sağlıklı yaşam ve düzenli beslenmenin zirvesine oturmuş Detoks Kampları nerede ve nasıl yapılır? Detoks Kampının faydaları nelerdir? Gelin inceleyim..

Neden Detoks ?

Kusursuz bir düzende yaratılan bedenimizi gerek yaşam koşullarımızla, gerek beslenme şeklimizle gerek ise düşüncelerimiz ile kirletiyoruz. Tam olarak bu noktada imdadımıza Detoks kampları koşuyor.3 gün,1 hafta belki 1 ay süren doğa ile iç içe bulunan Detoks kampları insanların yorucu şehir hayatından, bitmek bilmeyen iş temposundan, zararlı besinlerden, fazla kilolarımızdan, günümüzün görünmez düşmanı teknoloji bağımlılığından ve en önemlisi ruhsal sıkıntılardan arınmak için çok güzel bir kaçış noktası.

İnsan vücudu zincirleme programlanmış bir saat gibidir. Bir zinciri attığı anda diğer tüm sistemin de düzeni bozulur. Aşırı yorgunluk, stres, düzensiz beslenme, alkol ve sigara , fazla kilo  pek çok hastalığa sebebiyet veriyor .Tam olarak da Detoks Kampları burada devreye giriyor ve kulağınıza eğilip  “arın “diyor. Pek çoğumuzun tek başına gerçekleştiremediği bu arınma eylemini de Detoks kamplarında birlikte başarıyoruz .

Detoks Kampı

Detoks Programın ilk haftaları ruh ve beden dinginliğini amaçlıyor. Öncelikle sağlıklı bir kahvaltı ile güne başlıyorsunuz ardından rahatlatıcı bir vücut bakımı üstüne taze sıkılmış sebze suyu ve dinlenme keyfi..Gün içerisinde yapılan seanslarla doğru ve sağlıklı beslenme metotları paylaşılıyor.Vücudunuzu toksinlerden arındıracak bir öğle yemeği ve yine kendinize vakit ayırma zamanı, spor vakti sauna ve spa sırası.. Kulağa ne kadar güzel geliyor dediğiniz duyar gibiyim..Tekrar besleyici yemek zamanı .. Katıldığınız detoks programının süresi ne kadar uzun olursa olsun hiçbir katı gıda tüketilmiyor. Kişiye uygun diyet menüsü oluşturuluyor. Program boyunca alkol, şeker ve kafein yasak. Sadece organik sebze ve meyvelerle besleniliyor.

Peki Detoks ve Detoks Kampının faydaları nelerdir ?

- Hep karar verip başlayıp ama bir türlü sonunu getiremediğiniz spor ve diyetlerinizi birlikte tamamlıyoruz.

- Bedeninizi , zihninizi ,ruhunuzu tüm fazlalıklarından arındırıyoruz

-Kanınızın temizlenmesini ve hücrelerinizin yenilenmesini sağlıyoruz

-Vücudunuzu  kötü besinlerden arındırdığımız için enerji artışı sağlanıyor

-Detoksla bağırsaklarınızı dolaylı yolla  tüm metabolizmanızın temizlenmesini sağlıyoruz.

-Kısa sürede sağlıklı bir şekilde zayıflıyorsunuz

-Detoksla bağışıklık sisteminizi  kuvvetlendiriyoruz.

-Detoksla doğru ve sağlıklı nefes alıyoruz.

-Detoksla zihninizi açıyoruz.

-Çağımızın en sinsi düşmanı stresten uzaklaştırıyoruz.

-Bunca emek ve gayretin sonucunda kendinizi daha hafif daha mutlu ve daha arınmış hissedersiniz .

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram