Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

ZAYIFLAMA KAMPI KİLO VERME BAŞARISI

ZAYIFLAMA KAMPI KİLO VERME BAŞARISI

Son yıllarda zayıflama için birçok yeni yöntem geliştirildi. Eskiden diyet yapmak çok modaydı sonrasında diyetin modası geçti yavaş yavaş yerini spora bıraktı. Fakat son zamanlarda zayıflama kampları oldukça moda ve modası kolay kolay geçecek gibi durmuyor. Bunun sebebi de bu kampların oldukça başarılı olması. Kişilerin amaçları ne olursa olsun bu kamplarda geçirdikleri süre sonucunda vermek istedikleri kiloları verdikleri görülmüştür. Bu sebeple birçok kişi bu kamplara girmeye başlamıştır. Peki kimler zayıflama kamplarına giriyor diye bakacak olursak;

 • Düğününe az kalmış. Hayal ettiği gelinlik için 5-10 kilo arası bir kilo vermek isteyen gelinler. Bunları türetmek mümkün. Gideceği yaz tatili öncesi rahat bir şekilde bikini giymek isteyen kişiler de bu kampları tercih edebilir.
 • Bireysel olarak sporla uğraşan kişiler. Bu kişilerin spor müsabakalarında yarışabilmeleri için belirli kiloda olmaları gerekir. Örneğin boks müsabakalarında sıkletler bulunmaktadır. Bu sıkletlerden hedeflenen sıkletlerde yer alabilmek için hızlı bir şekilde kilo vermek gerekebilir bu tür durumlarda zayıflama kampları iyi bir tercih olmaktadır.
 • Obezite sorunu yaşayan ya da yaşamaya yakın olan birçok kişi için de zayıflama kampları doğru bir tercih olacaktır. Bu kişiler bu kamplarda verebildikleri kadar kilo verip kilo verme düzenleri oturduktan sonra kamplardan ayrılarak bireysel olarak da spor ve diyete devam edebilirler.

Yukarıdaki örnekleri çoğaltmak mümkün olsa da genel hatlarıyla bu tarz kişiler zayıflama kamplarını tercih etmektedir. İşte zayıflama kamplarındaki kilo verme başarısını bu örneklerden dahi anlamak mümkündür. Amacı 5-10 kilo vermek olan da çok daha ciddi kilolar vermesi gereken kişiler de bu kampları tercih ederler.

Zayıflama kamplarında birçok spor hocası ve beslenme uzmanı bulunmaktadır. Spor hocalarının önermiş oldukları spor programına göre beslenme uzmanları da bir beslenme programı oluşturur. Bu sayede uyumlu bir düzen oluştuğu için kişi hedeflemiş olduğu kiloyu öngörülen vakitte verebilmektedir. Aynı zamanda bu zayıflama kamplarının doğanın ortasında şehirden uzak olması da kişilerin motivasyonunu artıran bir unsurdur. Doğada kişiler daha fazla motive olmaktadır.

Fit Kamp Olarak...

 • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
 • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
 • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
 • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
 • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
 • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

 • 444 3 589

 • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram