Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

ZAYIFLAMA KAMPI NE KADAR

ZAYIFLAMA KAMPI NE KADAR

Sağlıklı yaşam ve düzenli beslenme hareketlerini devamlı olarak takip edenler yeni modanın Detoks kampları olduğunu bilmektedir. Bu kamplar dünyanın her tarafında düzenlenmektedir.

Detoks Kamplarından yararlanan kişiler doğa ile iç içe tam anlamı ile organik besinlerle bir araya gelmiş öğün seçenekleri ve uzman kadrosu ile beraber pekiştirilmiş bir program sunuyor. Pek çok kişinin gözdesi haline gelen detoks kampı ne kadar? Detoks Kampının faydaları nelerdir? Gelin bu soruların yanıtına birlikte cevap verelim.

Detoks Kampı Fiyatları

Detoks kampı fiyatları kuruluşlara göre değişmektedir. Özellikle büyükşehirlerde bu kampların fiyatları daha pahalı olabilir. Ayrıca kampta duracağınız süre de fiyatları etkilemektedir. Bedenimizi gerek yaşam koşullarımız, gerekse beslenme şeklimizle kirletmeye devam ediyoruz. Bu zamanlarda imdadımıza ise Detoks kampları koşuyor. Farklı sürelerde doğa ile iç içe bulunan Detoks kampları insanları yorucu şehir hayatından, zararlı besinlerden ve fazla kilolarından ve en önemlisi ruhsal problemlerinden arınması için oluşturulmaktadır.

İnsan vücudu zincirleme programlanan saat gibidir. Bir zinciri attığı zaman diğer tüm sistemin de düzeni bozulmaya başlamaktadır. Aşırı yorgunluk, stres, alkol ve fazla kilo pek çok hastalığa neden olabilmektedir. Detoks Kampları burada devreye girerek arınma programlarını sizlerle bir araya getiriyor. Pek çok kişini tek başına yapamadığı bu arınma eylemini de Detoks kamplarında beraber tamamlanmaktadı .

Detoks Kampı

Detoks Programın ilk haftada ruh ve beden dinginliğini amaçlamaktadır. İlk olarak sağlıklı bir kahvaltı ile güne başlayarak rahatlatıcı bir vücut bakımı ile dinlenmeye başlıyorsunuz. Gün içerisinde yapılan seanslar sayesinde doğru ve sağlıklı beslenme metotlarından yararlanıyorsunuz. Vücudunuzu toksinlerden tam olarak arındıracak bir öğle yemeği ve spor ile günü en iyi şekilde tamamlıyorsunuz. Katıldığınız detoks programlarında katı gıda tüketilmemektedir. Kişiye uygun diyet menüsü oluşturulmaktadır. Program boyunca alkol, şeker ve kafein kullanılmıyor. Sadece organik sebze ve meyveler tüketiliyor.

Detoks vücutta biriken toksinlerden arınılması için kullanılan uygulamalardır. Detoks programı ile kilo verme, şeker hastalığı, ve kronik yorgunluk sendromu üzerinde hızlı iyileşme gözlemlenmektedir. Sağlıklı yaşam konuşmaları ve grup etkinlikleri ile farkındalığınız artmaktadır.

 

 

 

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram