Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

ZAYIFLAMA KAMPI NEREDE

ZAYIFLAMA KAMPI NEREDE

Zayıflama kampları her türlü spor imkanlarını size sunmaktadır. Zayıflama kamplarında sadece bedeninizden kiloları değil ruhunuzdan tonları vereceksiniz. İdeal kiloya ulaşarak istediğiniz, hayal ettiğiniz bedene kavuşacaksınız.

Türkiye’de birkaç şehirde büyük yapılara imza atılmış bilinçli zayıflama kampları kurulmuş ve güzel kilo kayıpları yaşanmıştır. Zayıflama kamplarında bilinçli kişiler tarafından doğru teoriler, diyetisyenler, antrenörler, fitness uzmanları, yoga uzmanları, zumba eğitmenleri, rekreasyon uzmanları, organizasyon uzmanları, fotoğrafçı, kamp sorumluları, drama eğitmenleri, kişisel antrenörler, gelişerek değişim uzmanları, iş sağlığı güvenliği uzmanları, spor eğitmenleri ve doktorlar tarafından geliştirilmiş bilgiler doğrultusunda kalıcı zayıflama ve sağlıklı yaşam serüveni aşılanmıştır. Zayıflama kampları kalıcı ve hızlı, sağlıklı ve hedef odaklı, web tabanlı, yatılı, tam zamanlı ve kontrollü olarak doğa ortamında yapılmaktadır. Zayıflama kampında insanın ruhunu doyuran ve bedenen iyi hissetmenize yardımcı olacak birçok etkinlikler düzenlenmektedir. Bunlar; doğa yürüyüşleri, koşu, egzersiz, su kayağı, yamaç paraşütü, paintball, su altı dalışları, eğlenceli yarışlar, eğitim sohbetleri, beslenme ve arınma yöntemleri, detoks uygulamaları, rafting, binicilik, atv turları, sinema seansları, çeşitli egzersiz faaliyetleri, sbooging, zumba, pilates, yoga, diyet programları, spor ve bireysel antremanlardır. Bu etkinlikler sayesinde zayıflama kampında sağlıklı ve kalıcı kilo kayıpları yaşanmaktadır.

Türkiye’de zayıflama kampı nerede araştırmalarımız doğrultusunda 3 adet yere rasladık. Bu yerleri biraz inceleyelim;

1. SAPANCA; Sakarya’ya bağlı bir ilçe olan sapanca şehrin batı sınırında yer almaktadır. Sapanca doğal güzellikleri ile herkesi etkisi altına alan bir cennet gibidir. Doğası, yeşillikleri, havası, tepeleri ve gölüyle herkese huzur vadetmektedir.

2. KARTEPE; Kocaeli’ne bağlı Kartepe; Köseköy, Arslanbey, Uzunçiftlik, Sarımeşe, Eşme, Uzuntarla, Suadiye, Maşukiye, Derbent ve Acısu beldelerinin birleşmesiyle ilçe statüsü kazanmıştır. Bugün kış turizmi açısından yoğun ilgi gören Kartepe Marmara Bölgesinin üçüncü yüksek noktasıdır. Kestane, fındık, meşe, çam gibi ağaçlar arasında doğa yürüyüşü trekking yapabilir ya da atv ile gezebilirsiniz.

3.KAZDAĞLARI; Edremit bölgesinin kuzeyinde bulunmaktadır. Kaz dağları yemyeşil doğası tertemiz havası, zengin foura ve florası ile en önemli doğal güzelliklerin başında gelmektedir. Kazdağlarının en önemli özelliği ise Alpler’den sonra oksijenin fazla olduğu yerler arasında bulunmasıdır. Denizden gelen nem ve yükselti gibi etkenler birleşip oksijen seviyesini arttırmaktadır.

Araştırmalarımıza göre en çok duyulan zayıflama kamplarının nerede olduğu yerleri elimizden geldiğince sıraladık. Bunların yanı sıra Bursa Uludağ Türkiye’nin en büyük doğa sporları olan bir doğa harikasıdır. Temiz havası, bol oksijeni ve yemyeşil bitki örtüsü olan Uludağ ‘dada bir zayıflama kampı kurulabilir. Zayıflama kampları nerede olabilir düşüncemizi de az çok giderdik.  Zayıflama kampına kayıt olan her birey ile şahsi görüşülüp kişinin bütün bilgileri değerlendirilip kayıt işlemleri başlatılır. Sizler istediğiniz kiloya ve bedene ulaşana kadar, zayıflama kampı sizlerle beraber olup hedefleri doğrultusunda ilerlemektedir.

Zayıflama kampı fiyatları her firmanın farklı olup kendine göre belirlemiş olduğu uygulama ve hizmete göre değişim göstermektedir. Kalıcı kilo kaybı için zayıflama kamplarını tercih edebilirsiniz. En hızlı zayıflama kampları nerede araştırarak huzurlu ve ferah bir ortamda sağlıklı kilo kayıpları yaşayabilirsiniz.

                                                                                                                            

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram