Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

ZAYIFLAMA KAMPI VE HIZLI KİLO VERME

ZAYIFLAMA KAMPI VE HIZLI KİLO VERME

Kilo vermek hızlı bir şekilde yapılacaksa tekdüze planlar etkili olmayabilir. Bu sebepten dolayı kişilerin tempolu bir programa girmesi şarttır. Hızlı ve disiplinli kilo vermenin en etkili yolu zayıflama kaplarıdır. Yavaş bir şekilde kilo vermek için belki de spor gerekli olmasa da hızlı bir kilo için spor şarttır. Yani kişinin iyi bir spor yapıp kilo vermeye hatırı sayılır bir mesai harcaması gerekir.

   Hızlı kilo vermek için uğraşan birçok kişi sağlığından da olabilir. Çünkü bu kişiler hızlı kilo vereceğim diye günlük alması gereken minimum besinleri de almazlar. Bu da vücudun güçsüz düşmesine sebebiyet verir. Bu sebeple hızlı kilo vermek için doğru olan şey profesyonel bir destek almak olacaktır. Bu şekilde kişi hem sağlıklı hem hızlı şekilde kilo vermiş olacaktır.

Hızlı Kilo Verme Yöntemleri

-Spor Yapmak: Spor dediğimiz gibi bu işin olmazsa olmazıdır. Kişi en kötü evinde gerekli egzersizleri yapmalıdır. Bunun yanı sıra spor salonları da tercih edilebilir veya parklarda bulunan spor aletlerini kullanabilir. Bu şekilde vücut gerekli olan enerjiyi atmış olacaktır.

 

-Beslenme Düzeni: Kişinin hızlı kilo verme aşamasında beslenme düzenini de dengeye sokması gerekmektedir. Yanlış beslenme yapılan sporları etkisiz kılacaktır. Bu sebeple kişi doğru bir şekilde beslenmek için profesyonel destek alabilir. Belirli bir saatten sonra yemek yememek, şekerli ve tuzlu ürünlerden uzak durmak oldukça hassastır. Ayrıca kişi bir gün boyunca gerekli karbonhidrat ve proteini de almalıdır.

 

-Zayıflama Kampları: Belki de birçok kişinin bilmediği ama en etkili olan zayıflama yöntemi de zayıflama kamplarıdır. Özellikle vakti olan ve kısa bir süre içerisinde hedeflemiş olduğu kiloyu vermek isteyen kişiler için en iyi alternatif de zayıflama kampları olacaktır. Bu kamplarda kişiler ister 1 hafta ister 1 ay isterse daha uzun ya da daha kısa süre kalarak profesyonel ekiplerin desteğiyle gerekli sporları yapacaklardır. Dilerlerse beslenme düzenlerini de burada çalışan profesyonel ekipler düzene oturtmaktadır. Hızlı kilo vermenin en eğlenceli ve en net yolu zayıflama kamplarıdır diyebiliriz. Kişiler burada öğrendiği yöntemleri hayatları boyunca kullanarak kilo problemi yaşamayabilirler.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram