Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

ZAYIFLAMA KAMPI YATILI MIDIR?

ZAYIFLAMA KAMPI YATILI MIDIR?

Kilo vermek için gerekli olan psikolojik hazırlık bazı bireyler için uzun süre alabilir. Bu nedenle sürece hazırlık yapabilmek için yardım alınması gerekebilir. Kilo kaybının efektif sürdürülebilmesi için kontrol altında tutulması gerekir. Vücudun kilo verebilmesi için enerjiyi doğru yakması ve kalorinin belirli bir seviyede tutulması gerekir.

Belirli bir zaman aralığında hizmet veren ve yatılı hizmet veren zayıflama kampları misafirlerine kilo kaybını taahhüt eder. Günlük olarak tüketilmesi gereken besinlerin planlandığı, spor aktivitelerinin kişisel olarak hedefe yönelik hazırlandığı bir ortama dahil olmaktasınız. Böylece kaçamak yapma imkânı bulunmayan bireylerin kısa sürede planlı kilo vermesi olasıdır. Zayıflama kamplarında istenen şey sağlıklı şekilde kilo verilmesidir. Verilen kiloların geri alınmamasına yönelik planlamaların da kişilere kazandırılmasını içerir. Yatılı hizmet veren zayıflama kampları katılımı ile bireylerin sürdürülebilir şekilde ideal kiloya kavuşabilmesini hedeflemektedir. Midenin doğal yollarla küçültülmesi ile tekrar aynı seviyeye gelmeyecek telkine de sahip olan tüm bireyler ideal kilolarını koruyabilmektedir. Kamp sonunda kendinize yakıştırdığınız kıyafetleri giyebilecek, girmek istediğiniz ama çekindiğiniz tüm ortamlara dahil olabilirsiniz.

Hedefe giden yolda sizlerin yanında olan yatılı hizmet veren zayıflama kampları diyetisyen yardımı ile ideal kilonuza ulaşmanızı hedefler. Toksinlerden arınmak için doğa ile bağınızı koparmadan bir uğraş içine girmelisiniz. Bunun en sağlıklı yöntemi detoks kampları olarak görülmektedir. Sevdiklerinizle olan yaşamınıza daha sağlıklı dönmek için tercihiniz Fit Kamp olmalıdır.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram