Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

ZAYIFLAMA KAMPINA NEDEN GİTMELİ

ZAYIFLAMA KAMPINA NEDEN GİTMELİ

Özellikle kadınlar zayıflamak için birçok şey yaparlar. Diyetler, sporlar, zayıflama çayları, detokslar. Zayıflamak için her yolu deneyip ideal kilolarına ulaşamayanlar veya buna bir süreklilik kazandıramayanlar zayıflama kamplarına giderek zayıflamayabilirler. Zayıflamayı herkes ister fakat bir yerden başlayamaz. Aynı zamanda diyet yaparak ve spor yaparak eğer fazla kilolarınız çok fazlaysa kilo vermeniz çok uzun bir süre alır. Bu sürede sizi yorabilir ümitsizliğe kapılır ve diyete bırakabilirsiniz.

Yaz aylarında kilo verip, kış aylarında yine kilo alan birçok kişi vardır. Bununla birlikte kendini hep kilolu hatırlayanlar, kiloları artık kronikleşerler de vardır. Zayıflamayı herkes ister fakat sağlıklı beslenip kilo vererek herkes zayıflayamaz. Bununla birlikte diyetisyenin verdiği diyet listelerini istikrarlı yürüyemeyip tatlı yiyip diyetini bozduğunu düşünenlerde var. Fakat sağlıklı zayıflama böyle bir şey değildir. Yediklerinizi kontrol edip, düzenli olarak spor yaparak fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Bu şekilde istikrarlı kilo veremiyorsanız o zaman zayıflama kamplarına katılabilirsiniz.

Zayıflama Kampı İle Kilo Verme

Zayıflama kampları birçok açıdan sizi destekleyerek kilo vermenizi sağlayacaktır. Bu kamplarda bilimsel bir zemine oturtulmuş uygulamalarla bir yaklaşım sağlanır. İdeal kilonuza ulaşmanızın en kestirme yoludur ve en hızlı şekilde kilo verebileceğiniz yerdir. Sağlık personelleri sizinle her zaman ilgilidir. Böylece kendinizi kilo vermek için çok ideal bir ortamda bulursunuz.

Herhangi bir rahatsızlığınız da varsa( şeker, kolestrol, tansiyon gibi) bu programlarda kilo vermeniz mümkündür. Zayıflama kamplarına 16 yaşından büyük herkes katılabilir, yalnız hamilelerin katılması mümkün değildir. Doktor tarafından da onay verildiği takdirde zayıflama kamplarına katılmanız mümkündür. Zayıflama kampları genelde 1 hafta olmakla birlikte bu kamplarda vücut ağırlığınızın %2 ile %4’ü kadar kilo verebilirsiniz.

Zayıflama kamplarında beslenme programları yapılırken; kişinin alerjisi olduğu, yiyemediği yiyecekler çıkarılarak onları yerine alternatifler konulmaktadır. Böylece herhangi bir sorun yaşamazsınız. Birçok açıdan avantajlı olan zayıflama kampları sizi motive ederek size kilo verebileceğinizi kanıtlayacaktır. Böylece kamp bittikten sonra da kilo vermeye devam edeceksiniz. Zayıflama kampı ile kilo vermek isteyenler bu yol oldukça idealdir.  

 

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram