Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

ZAYIFLAMA KAMPINDA ETKİLİ KİLO VER

ZAYIFLAMA KAMPINDA ETKİLİ KİLO VER

Kilo vermek aslında o kadar da zor bir olay değildir. İsteyen ve kafaya koyan herkes çok büyük bir istisnai durum olmadığı sürece kilo verecektir. Fakat sizler de çevrenizde 5 kilo verdim geri 10 kilo aldım gibi şikayetler oldukça duymuşsunuzdur. Bu şikâyetlerin sebebi sağlıksız bir şekilde kilo vermektir. Bir kişi 1-2 ay aç kalıp kilo verdim diye eski düzenine geri dönerse vermiş olduğu kiloları maalesef fazlasıyla alacaktır bu kaçınılmaz bir gerçektir.

Önemli olan etkili ve sağlıklı bir şekilde kilo vermektir. Ancak bu şekilde vermiş olduğunuz kiloları koruyabilirsiniz. Etkili kilo vermek için en iyi tercihlerden bir tanesi de zayıflama kampları olacaktır. Çünkü bu kamplarda geçirdiğiniz vakit sonunda ne yapmanız gerektiğini çok daha iyi anlamış olarak ayrılacaksınız. Aynı zamanda burada birçok profesyonel kişi de bulunmaktadır. Bu kişiler sadece kamp sırasında ne yapmanız gerektiğini değil aynı zamanda kamptan sonra da ne yapmanız gerektiği hakkında size detaylı bilgiler vereceklerdir. Zayıflama kamplarında size destek verecek kişileri kısaca inceleyelim;

  • Spor hocaları: Zayıflama kamplarında bu işin uzmanı birçok spor hocası bulunmaktadır. Sizin vermek istediğiniz kiloyu ve fiziksel özelliklerinizi göz önünde bulundurarak sizin için en doğru olduğunu düşündüğü spor programlarını oluşturacaktır. Bu spor programları grup halinde ve bireysel olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda eğer zayıflama kampı sonrasında da spor yapmanız gerektiğini düşünüyorsa size günlük hayatınızda zorlanmadan uygulayacağınız bir spor listesi de oluşturacaktır.
  • Beslenme uzmanları: Zayıflama kamplarının olmazsa olmazı beslenme uzmanlarıdır. Spor hocalarından aldıkları bilgiler ışığında günlük almanız gereken kalori hesabını yaparak size bir beslenme listesi oluşturacaktır. Bu listelerdeki besinlerin tamamen doğal ve organik olduğunu da belirtmekte fayda var. Bunun yanı sıra tıpkı spor hocalarının yaptığı gibi günlük hayatınız için de bir beslenme listesi oluşturacaktır. Bu listeleri illaki diyet diye düşünmeyin. Listeler genel olarak diyetten çok daha farklı olmaktadır.

Görmüş olduğunuz gibi zayıflama kamplarında sizi bir disiplin beklemektedir. Bu disipline uyarak kilo vermeniz halinde tamamen etkili bir kilo vermiş olacaksınız ve formunuzu koruyacaksınız.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram