Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

ZAYIFLAMA KAMPINDA NE YAPILIR?

ZAYIFLAMA KAMPINDA NE YAPILIR?

Zayıflama kampları uzun yıllardır konuşulsa da son zamanlarda pek çok kişi tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Artık zayıflama kampları profesyonel bir şekilde uygulanarak sağlıklı bir verim alınması sağlanmıştır.

Kısa zamanda forma girmek isteyen ve formunun kalıcı olmasını arzu eden kişilere zayıflama kampları yardımcı olur. Bu kamplarda fazla kilolarıyla başı dertte olan insanlar belirli bir süre uzmanlar tarafından yönlendirilerek fazla kilolarından kurtulabilir. Kamp içerisinde pek çok kişi beraber hareket ederek grup programları üzerinden fazla kilolarından arınmakta ve normal hayatlarına geri dönmektedir. Kilo problemlerinden kurtulan kişiler, zayıflama kampları ile beraber çok daha hafif hissedecektir.

Zayıflama Kampı Neler Sunuyor?

Günlük hayatınız içerisinde sağlıklı bir şekilde kilo vermek için diyet ve spor programına uymanız gerekir. Fakat bu düzeni tek başınıza yapmak son derece zordur. İnsanlar kilo verme sürecinde onları sürekli motive eden kişiler aramaktadır. Yanlarında uzman bulunmaya kişiler düzenlerini bozabilir. Bu durumda kilo verme sürecini aksatacaktır. Zayıflama kampına giden insanlar pek çok kişi ile beraber düzenli olarak sporunu gerçekleştirerek diyet programına sadık kalmaktadır. Bu programla beraber kaldıkları süre boyunca sağlıklı bir şekilde kilo verebilmektedir. Kamp içerisinde onları motive eden kişilerin olması ruhsal olarakta rahatlamalarını sağlamaktadır.

Zayıflama Kampında Hangi Aktiviteler Yapılıyor?

Zayıflama kampında neler yapılır? Kamp içerisinden insanları sporlarını ve diyetlerini eğlenceli bir şekilde yapabilmektedir. Tek başına spor salonlarında spor yapmak sıkıcı olabilir. Açık hava da grupla beraber yapılan bu programları insanların eğlenerek kilo vermesine yardımcı olur. Ayrıca gün içerisinde doğa yürüyüşleri ve çeşitli oyunlar ekstra kalori yakımını sağlamaktadır. Bazı zayıflama kampları içerisinde dans eğitimi de verilmektedir. Bu aktiviteler sayesinde günlerini dopdolu bir şekilde yaşayan kişiler kısa sürede istedikleri forma girebilmektedir. Bu kampların uygulandıkları alanlarda oteller yer alır. Bu kamplar doğa ile iç içe hazırlanmış alanlardır. Bu oteller içinde tek ya da çift kişilik odalar bulunur. Zayıflama kampı ev içerisinde yapamadığınız diyet ve spor programlarını yapmanızı sağlayarak sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlamaktadır.

 

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram