Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

ZAYIFLAMA KAMPINDA NELER YAPILIR?

ZAYIFLAMA KAMPINDA NELER YAPILIR?

 

Obezitenin ciddi bir sağlık problemi olarak görülmesinden bu yana bu konu hakkında ciddi çalışmalar yapılmaya başlanmıştır. Uzmanlar bu konunun çok ciddi bir sağlık sorunu olduğunu ve kesinlikle profesyonel kişiler tarafından tedavi edilmesi gerektiğini savunuyor. Her geçen yıl obezitelere yönelik yeni uygulamalar ortaya çıkarken bunlardan en popüleri zayıflama kamplarıdır.

Zayıflama kampı kişilerin her geçen yıl çok daha fazla kilo almasına sebep olacak önyargıları ile yaşam tarzını tamamen ortadan kaldırmak için çalışmalar yapan sağlık kurumudur. Bu kamplar farklı yaşam tarzlarını benimseyen ve değişik yaşantılara sahip kişilerin çok daha sağlıklı bir yaşam geçirmesi için çalışmalar yürütür.  Kısacası zayıflama kampı olarak hizmet veren bu yerler sağlık hareketi olarak kendini adlandıran tamamen sosyal bir topluluktur.

Zayıflama kampı çeşitli aktiviteler ile insanların zayıflamasını amaçlar. Bu aktivitelerden bazıları jeep safari, sus sporları, trekking, at binme, paraşüt, rafting, atv kullanma ve paintball gibi aktivitelerdir. Yapılan bu çeşitli aktiviteler sayesinde sağlıklı yaşam ve doğanın birleştirilmesi amaçlanmış bu ölçüde fit bir görünüme sahip olmak mümkün olmuştur. Zayıflama kampları çok uzun süredir sadece dillerde kendisine yer bulsa da son zamanlarda pek çok kişi tarafından profesyonel bir biçimde uygulanmakta ve çok ciddi bir şekilde yüksek verim alınmaktadır.

21 gün gibi çok kısa süreler içerisinde kilo verimi sağlamak ve verilen kilonun tam anlamı ile kalıcı olmasını sağlamak yalnızca zayıflama kampları sayesinde mümkün olur. Bu zayıflama kampları fazla kiloları ile başı dertte olan insanların belirli bir süre daha önceden belirlenen bir alanda kamp yaptıkları ve burada eğitimli uzmanlar tarafından yönlendirilerek aşırı kilolarından kurtuldukları sağlıklı bir oluşumdur. Çok sayıda insan bir arada hep beraber hareket ederek fazla kilolarından çok kısa süre içerisinde kurtulur ve ardından normal hayatlarına bu hayat hemen adapte olacak şekilde geri dönerler. Fazla kilolarından kurtulan insanlar zayıflama kampları aracılığı ile kendilerini çok daha hafif hissetmeye başladıklarını belirtmiştir. Bu insanların kamp alanından döndükten sonra topluma adapte olmaları da çok kısa sürer.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram