Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

ZAYIFLAMA KAMPININ AVANTAJLARI NELERDİR?

ZAYIFLAMA KAMPININ AVANTAJLARI NELERDİR?

Zayıflama kampının avantajları konusu modern çağın insanları tarafından büyük ilgi görmektedir. Bu durum çağımızın hastalığı olan tıp dilindeki adıyla obezite, halk arasında şişmanlık tabiri ile adlandırılan kilo problemine çözüm olması anlamında gündemde yer edinmiştir.

Zayıflama kampının avantajları konusu ile ilgili fikir olması adına öncelikle konuya açıklık getirmekte yarar görüyoruz. Fazla kiloları ile başa çıkamayan ve kilo artışına tek başına çözüm bulamayan kişiler farklı çözüm arayışı içine girmektedir. Obezite konusu sağlık sektörünün bir koludur. Eğitimini almış diyetisyen ve beslenme uzmanları konu ile ilgili her türlü desteği sağlamaktadır.

Zayıflama kampları, bünyesinde üniversitelerin ilgili bölümlerini bitirmiş ve her biri dalında uzman kişiler tarafından farklı yöntemler kullanarak kilo verme çabası içinde olan kişilere profesyonel destek sağlanan yerlerdir. Zayıflama kampının avantajları konusunu merak edenler için kılavuz olması adına yaptığımız araştırma sonucunu sizlerle paylaşmak istiyoruz:

Zayıflama kampları obeziteye çözüm üretmek ve sağlıklı kalmak üzere kurulmuşlardır. Zayıflama kampının en büyük avantajı, hizmetlerini verirken uzman kişiler eşliğinde ve gözetiminde vermesidir. Kampa katılan kişilerin tahliller yapıldıktan sonra diyetisyen eşliğinde uygulanacak olan diyet listesi, kişinin sağlık durumu göz önünde bulundurularak kişiye özel hazırlanmaktadır. Hangi aktivite ve sporu yapacağı ise yine eğitmenler eşliğinde kişinin yaşı, cinsiyeti, tahlil sonuçları ve genel sağlık durumu göz önüne alınarak belirlenmektedir. Zayıflama kampı sıkı denetimlerden geçen ve her türlü sağlık, hijyen kuralları çerçevesinde hizmet veren işletmelerdir.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram