Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

ZAYIFLAMA KAMPLARI HAKKINDA

ZAYIFLAMA KAMPLARI HAKKINDA

Zayıflama kampları son dönem zayıflama arayışlarının başında gelen bir yöntemdir. Süreli olarak zayıflama üzerine yoğunlaşan kişiler bu dönem boyunca zayıflamaya yoğunlaşmış bir ortam içerisinde olurlar. Kolay zayıflamak ve daha iyi bir vücuda kavuşmak için geçirilen dönem de kişilerin bir ay kadar kısa bir süre içerisinde 6-7 kiloya kadar verdikleri çoğu zaman gözlenir.

Zayıflama Kampları Nelerdir?
Zayıflama kampları belirli bir süre içerisinde kişilerin zayıflaması için çeşitli aktivitelere düzenler. Kampta geçirilen süre boyunca amaç beslenme alışkanlıklarının değiştirilmesidir. Kişiye özel hazırlanan beslenme programı ile kamp boyunca bu beslenme programına uygun yemekler yenir. Ergenliğini tamamlamış olan 18 yaş üzeri her birey kamplara katılarak daha sağlıklı bir yaşam için çaba sarf etmeye başlayabilir.

Zayıflama kampları belirli süreli programlar halinde olabilir. 2 hafta, 3 hafta ya da aylık süreli kamplar ile yeni bir hayata merhaba demek mümkün olacaktır. İster 15 gün,  ister 1 ay,  isterseniz 3 ay tam yatılı programına katılım sağlanabilir. Aynı şekilde tam yatılı programların dışında belirli süreli olarak sadece gündüz veya akşam katılabileceğimiz programlar bulunur. Amaç kişinin hayatına uygun bir düzen sağlamaktır.

Zayıflama Kampları İle;
-Sadece bedeninizden kiloları değil ruhunuzdan tonları verecek, ideal kiloya ulaşacak ve layık olduğunuz özgür bir bedende geleceğe kavuşacaksınız. Farkındalık kavramını, zehrin miktarda olduğunu, virüslü düşüncelerimizden kurtulmanın yolunu öğrenecek, beynimize kayıtlanmış yanlış bilgilere format atmayı keşfederek hayatı dolu dolu yaşayacaksınız.

- Bedensel sıkılaşmayı, incelmeyi destekleyen masaj ve Fitness programlarını uzmanlarından öğreneceksiniz.

-Bedensel zayıflamanın kayıtsız tek şartı önce ruhumuzdaki ağırlıklardan kurtulmaktır. Gündelik hayatta olumlu ya da olumsuz sürekli çalışan, kurgulayan zihinlerimizi Yoga ve Meditasyon gibi eğitim uygulamalarıyla rahatlatırken önce ruhunuzdan tonları vermenin önemini kavrayacaksınız.

-Kapalı alanda yapılan egzersizlerle, açık alanda yapılan egzersizler arasında büyük fark vardır. Oksijenin yağ yakımını hızlandırdığını hepimiz duymuşuzdur. Dolayısıyla günlük hayatın stresinden uzak, doğa ile iç içe yapacağınız tüm faaliyetler daha etkili olacaktır. Üstelik moral, motivasyon olarak da sizi olumlu yönde etkileyecek, başarıya ulaştıracaktır.

- Tüm bunların yanı sıra zayıflama hakkında bilinçlenmenizi ve farkındalığınızın artmasını sağlar.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram