Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

ZAYIFLAMA KAMPLARINDA NELER YAPILIYOR?

ZAYIFLAMA KAMPLARINDA NELER YAPILIYOR?

   Zayıflama kampları uzun yıllardır hayatımızda olmasına rağmen son yıllarda daha popüler, yaygın bir hal almıştır. Bunun sebebi ise artık zayıflamak isteyen bireylerin klasik yöntemlerden farklı bir yol izleme isteğidir. Zayıflama kampları sayesinde zayıflamak isteyen bireyler hem çok hızlı hem de sağlıklı bir şekilde istedikleri form düzeylerine kavuşabiliyorlar. Zayıflama kampları bireyleri arzulanan form düzeyine kavuşturmasının yanında bunun kalıcı olmasını da hedeflemektedir. Fazla kilolarıyla başı dertte olan bireyler bu kamplar sayesinde profesyonel destek almakta ve verimli bir şekilde fit bir görünüme sahip olabilmektedirler. Birçok insanın zayıflama kampları hakkında tam olarak net bir bilgisi yoktur.

 

Zayıflama Kampında Uygulananlar

 

Kamp süresince bireylerin sporlarını aktif ve verimli bir şekilde yapması amaçlanır ancak bunlara ek olarak tüm bu aktivitelerin eğlenceli bir şekilde yapılması sağlanmaktadır. Kilo vermek herkes için zor bir süreçtir ve sancılıdır. Bunların bilincinde olarak zayıflama kampları yapılmaya başlanmıştır. Bu kamplar sayesinde grup aktiviteleri yapılmakta, kişiler hem eğlenceli vakitler geçirmekte hem de kilo verebilmektedir. Zayıflama kampı kapsamında doğa yürüyüşleri, keyifli oyunlar gibi aktiviteler ile kişilerin ekstra kalori yakması amaçlanmaktadır. Bunlara ek olarak dans etkinlikleri de düzenlenebilmektedir. Tüm bu aktiviteler neticesinde insanlar hem sosyalleşip hem de eğlenceli bir biçimde kilo verebilmektedir. Zayıflama kampları sayesinde birçok insan yeni arkadaşlıklar kurabiliyor ve bu kişiler birbirlerine zayıflama hususunda deneyimlerini paylaşabiliyor. Zayıflama kampları sayesinde ev içerisinde yapılamayan pek çok aktivite burada yapılabilmektedir.

Zayıflama kampı dışında zayıflamak isteyen bireylerin ciddi bir biçimde spor yapmaları ve düzenli beslenmeleri gerekmektedir. Bu elbette ki kolay bir şey değildir. Büyük bir kararlılık ile başlanan tüm diyet programları bir süre sonra eski kararlığını, düzenini yitirmektedir. Bu ne yazık ki verilen tüm emeklerin boşa çıkması demektir. İnsanlar kilo verme sürecindeyken güdülenmek isterler. Bu güdüyü de çevresindeki insanlardan bulamayabilirler. İşte tam bu noktada yine zayıflama kampları kişinin yardımına koşacaktır. Zayıflama kamplarında yer alan kişiler, diğer kişileri motive edecek ve bu süreç daha kolay bir hal alacaktır.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram