Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 532 304 09 01

E-Maİl

info@fitkamp.net

ZAYIFLAMA PROGRAMLARI

ZAYIFLAMA PROGRAMLARI

Birçok kişi hayatının belirli bir bölümünde fazla kilolarla baş başa kalmıştır. Bu durumda diyet yapmak, spora gitmek gibi birçok seçenekleri deneseler dahi kilo verme konusunda bazı durumlarda çok başarılı olmadıkları gözükmüştür. Bunun birçok sebebi olabilir fakat bilinen bir şey var ki artık spora gitmek ve diyet yapmanın alternatifleri türedi. Bunlardan en gözdesi de son zamanlarda zayıflama kampı diyebiliriz. Biz de Fitkamp olarak bu işi başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Doğanın ortasında kurmuş olduğumuz bu merkeze sizler de gelerek hayal etmiş olduğunuz kiloları belirlenen zamanlarda başarılı bir şekilde verebilirsiniz.

Zayıflama merkezimiz Bursa'da bulunmaktadır. Bildiğiniz üzere zaten Bursa yeşilliğiyle ünlü bir yerdir. Bu şekilde doğanın ve yeşilliğin ortasında kilo vermeye çalışmak çok daha zevkli olmaktadır. Birçok spor hocamız ve beslenme uzmanlarımız sizin için en uygun olduğunu düşündüğü programları hazırlayacaklardır. Yani bir bakıma zayıflama kampı sayesinde hem spora gitmiş gibi olacaksınız hem de doğru bir şekilde diyet programı oluşturmuş olacaksınız. Bizim en büyük artılarımızdan biri de doğanın ortasında olmamızın yanı sıra gruplar halinde çalışma şansına sahip olmanızdır. Bilindiği üzere tek başına spor yapmak bazen sıkıcı olur ve bu sebepten dolayı da birçok kişi spor yapmayı bırakır. Fakat grup halinde çalışmalar yapmanız halinde spordan almış olduğunuz zevk katlanarak artacaktır.

Zayıflama programlarını inceleyecek olursak spor hocanız sizin için en uygun olduğunu düşündüğü programları oluşturur. Bu programlar eşliğinde çalışmalara devam ederseniz faydasını da çok kısa süre içerisinde görmeye başlayacaksınız. Aynı zamanda bu spor programları tek yönlü değildir. Spor programları bireysel ve grup halinde çalışma olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu çalışmaların da kendi içinde gerekli ayarlamaları yapılmaktadır. Spor hocalarımız oldukça profesyonel oldukları için bu ayarlamaları tam olması gerektiği gibi yapmaktadırlar. Yani tam spor yapmaktan sıkıldığınız anda eğlenceli grup çalışmaları araya girmekte ve bu sayede spor yapmak zor bir iş olmaktan çıkıp eğlenceli bir hal halini almaktadır. Eğer zayıflamayı düşünen eşiniz, dostunuz varsa onları da ikna edebilir ve beraber Fitkamp'a gelebilirsiniz.

Spor hocalarının uygulamış oldukları spor programlarına ve sizin genel özelliklerinize göre beslenme uzmanlarımız sizin için beslenme programları oluşturacaktır. Bu beslenme programlarına ve spor programlarına bizden ayrıldıktan sonra gündelik hayatınızda da devam edebilirsiniz. Zayıflama merkezimizdeki birçok ürün tamamen organiktir. Bu sayede burada tamamen sağlıklı bir şekilde beslenmiş olacaksınız. Demiş olduğumuz gibi zayıflama programlarına sadık kalmanız durumunda hedeflemiş olduğunuz kiloları hesapladığımız zaman içerisinde büyük bir oranda vermiş olacaksınız. İster aşırı bir kilo sorunuyla karşı karşıya olun isterseniz düğün gibi özel sebeplerden dolayı kısa süre içinde 5-10 kilo gibi küçük kilolar vermeye çalışın zayıflama kampı Fitkamp'ta herkesin talebine göre zayıflama programları mevcuttur ve başarı garantilidir.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram