Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

ZAYIFLAMA SIRLARI

ZAYIFLAMA SIRLARI

Ülkemizde birçok insanın merakı kilo verme sorusu üzerinedir. Hızlı yağ yakma ve kilo kaybına yardımcı olduğu ispatlanmış zayıflama yöntemleri hakkında yazımızda sizin için bilgi vereceğiz. Birkaç küçük öneri sizi istediğiniz vücut ölçüsüne götürecek ve vücudunuzda bulunan yağlardan kurtulup sağlıklı bir vücuda kavuşacaksınız.

Zorlu Yağlara Zayıflama Önerileri
-Metabolizma hızınızı arttırmak ve zararlı antioksidanlardan kurtulmak için özel detokslar veya uzman kontrolünde tedavi reçeteleri uygulayabilirsiniz. Kilo vermeye karar verdikten sonra ilk yapmanız gereken bir uzman yardımı almak ve sağlıklı beslenerek kilolarınızdan kurtulmak olmalıdır.
-Sağlıklı kilo kaybı için özel diyet listelerine tabi kalmak gerekir. Herkesin vücut tip ve metabolizma şekli birbirinden başkadır. Kilo vermek için size özel hazırlanan diyet listesinden destek almanız gerekir. Uzman kontrolünde diyet yapmak istemiyorsanız, kendiniz uygulayacağınız diyetten önce bir uzman doktor tarafından test yaptırmanız yeterli olacaktır.
- Bölgesel yağlardan şikayetçiyseniz, hızlı yağ yakma egzersizlerini bölgesel sorun yaşadığınız tüm bölgelere uygulayabilirsiniz. Bölgesel yağlardan kurtulmak egzersizler yardımı ile oldukça kolay olacaktır.

Kilo Kaybı İçin Altın Öneriler
Sabah uyandığınızda yapacağınız ilk şey 2 damla limon suyunun büyük bir bardak suya sıkılması olsun. Kilo kaybı için altın öneriler arasında bu su başı çekecektir. Limonun ve sıcak suyun yağ yakıcı özelliğinden faydalanarak kilo ve ödemden kurtulmak kolay olacaktır.

Kalori sayımı yapın ve kilo kaybetmek için 1.800 kalorinin üzerine çıkmayın.  Gün içerisinde vücut 2000 kaloriye kadar yakabilir. Ancak onun üzerinde alınan kalori miktarı kilo almamıza sebep olur. En fazla 1800 kalori alınmalıdır. Altında alınan kalori kilo vermenizi hızlandırır.
Standart bir hayatınız varsa kilo verememe sebebiniz hareketsizlik olabilir. Daha kolay kilo vermek için yürüyüş yapmaya başlayabilirsiniz. Yürüyüş yaparak naturel hayatınızın dışında sağlıklı bir kilo kaybı dönemi yaşarsınız.
24 saat  içinde ortalama 2 litre su için. Bu sırada az karbonat kullanırsanız ve suyun pH'sını arttırırsanız daha iyi olur. Metabolizmanız hızlanır ve daha kolay kilo verirsiniz.
2 Tehlikeli beyazdan tuz ve şekerden uzak durun. Şekeri kullanmak istediğinizde doğal kahverengi şekeri kullanın.

Yemeklerde yağ kullanıyorsanız, mümkün olduğunca tereyağı ve doğal zeytinyağı kullandığınızdan emin olun. Zayıflamanın altın kurallarından biri de sağlıklı yağ kullanmaktan geçer.
Sabahları kahvaltıyı kaçırmayın. Bedenimizin uyanmasının ardından iç organlarımızın da uyanıp faaliyete geçmesi, sindirimin hızlanması için kahvaltı en önemli öğündür.
Yemeklerinizi yavaş yavaş yiyin 15 dakika sonra insan vücudundan oyma hissi gelir. Sindirim ve kilo vermeyi dengeler. Kilo vermek istiyorsanız yemeklerinizin en az 15 dakika sürmesine dikkat edin.
 Hayatınızdan Fastfood gibi hazır yiyecekleri çıkarın. Yemeğinizde kızarmış yiyecekleri ve fazla yağlı gıdaları seçmeyin.

Akşam yemeğinden ve öğle yemeğinden ekmeği çıkarın ve sabah 2-3 dilim şeklinde sabah kahvaltısını tüketin. İster ekmek isterse kepek ekmeği veya kepekli ekmek tercih edin.
Yemeklerinizin yanında yemeklerinize 1 kase salata veya yoğurt eklediğinizden emin olun.

 

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram