Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

ZAYIFLAMA YADA DETOKS KAMPI NE DEMEK?

ZAYIFLAMA YADA DETOKS KAMPI NE DEMEK?

Zayıflama kampı dilimize yeni yeni girmektedir. Pek çok kişi bu kampları merak etmektedir. Zayıflamak geçmişte olduğu gibi bugün de insanlar için önemli bir sorun olan gelecekte de devam edecek bir olgudur. Bunun için diyetisyenler, spor merkezleri ve birçok alternatifler üremiştir ve üremeye de devam edecektir. Bunların içinde son zamanlarda önemi giderek artan yerlerden bir tanesi de zayıflama kamplarıdır. Aslında bu zayıflama kamplarında spor merkezlerinde ve diyetisyenlerde yapılan birçok şey yapıldığı için daha kapsamlıdır. Fakat bir kamptan bahsettiğimiz için de doğal olarak daha fazla mesai gerekmektedir. Takvimi uygun olan birçok kişi zayıflamak için artık soluğu zayıflama kamplarında almaktadır. Bu kamplar çoğunlukla doğanın içinde bulunduğu için de kişileri daha da motive edici etkileri bulunmaktadır.

ZAYIFLAMA KAMPI ÖZELLİKLERİ

-Bu kamplarda herkesin talebine uygun programlar bulunmaktadır. Kimi insanlar kısa bir süre için burada bulunmak isterken kimi insanlar da daha uzun süreli burada kalıp kilolarından daha hızlı bir şekilde kurtulmak isterler. Bu sebeple zayıflama kampları birçok farklı amaçlı kişiye ev sahipliği yapar. Kimileri daha fit bir görünüm için kimileri de aşırı kilolarından kurtulmak için bu kampları tercih eder.

-Zayıflama kamplarının baskıcı bir özelliği bulunmamaktadır. Burada amaçlanan kişinin doğru düzenini kendisinin bulmasını sağlamaktır. Bu sebeple yemeklerde herhangi bir kısıtlama bulunmasa da kalori bilgileri de yemeklerin yanında bulunur. Bu sayede kişi bir öğün sırasında ne kadar kalori tükettiğini de öğrenir ve buna göre kendisine bir kısıt koyar.

-Profesyonel kişiler zayıflama kampları boyunca kişilere istedikleri vakitte destek olur. Gerek nasıl beslenmesi gerektiği gerek hangi spor hareketlerini yapması gerektiği gibi birçok konuda kişiye doğru bir şekilde destek olurlar.

-Spor yapmak bu merkezlerde oldukça eğlencelidir. Doğanın ortasında spor yapmak kişiyi ekstra motive eder ve spor aşkı kazandırır. Kişi burada kişisel olarak spor yapabileceği gibi yoga, plates ve birçok spor etkinliğini de gruplar halinde gerçekleştirebilir.

-Spor dışı boş zamanlarını değerlendirmek için de birçok alternatif bulunmaktadır. Sosyalleşmek için de zayıflama kampları oldukça doğru bir adres olacaktır.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram