Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

ZAYIFLAMADA İRADENİN ÖNEMİ NEDİR?

ZAYIFLAMADA İRADENİN ÖNEMİ NEDİR?

Her konuda olduğu gibi zayıflama konusunda da kişinin kararlı olması ve iradesini koruması gerekmektedir. Zayıflama bir yolculuk olarak düşünüldüğünde, karşılaşılacak zorluklarla başa çıkma gücüne de sahip olunması gerekmektedir. Her sorunda hedefimizden vazgeçmek bizi tekrardan başa dönmek zorunda bırakacaktır. Her başa dönüşü yeni ve daha zor bir yolculuğa başlangıç olarak düşünmeliyiz. Bu sebepten dolayı yoldan dönme kararı vermeden önce iyi düşünmeliyiz.

Zayıflama kararı alındıktan sonra anlık olarak sonuç beklenmektedir. Bu en büyük yanlıştır ki uzun zamanda alınan kiloları bir anda vermek zor olacaktır. Zamana yayarak verilen her kilo, geri alınmasını biraz daha zorlaştırmaktadır. Kilo verme serüvenini fiziksel aktivitelerle de desteklemenin hem psikolojik hem de maddi getirileri olacaktır. Daha az ve sağlıklı beslenme ile bu faydalara bir anda sahip olabilirsiniz.

Devamlılığı olan her konu gibi, zayıflamanın da bir sürece dahil olduğunu unutmayalım. Günden güne vereceğiniz her kilo ile hayata bakışınızın değişeceğine şahit olacaksınız. Hedefinizdeki size doğru giden yolda, iradenizin katkılarına dikkat çekmek istiyoruz. Sıkı bir perhiz ile devam eden zayıflama yolculuğu, kontrol altında tutulan yeme iradesi, egzersize devam iradesi ve devamlılık iradesini bir arada kullanılması ile doğru yola girecektir. Kendimize koyacağımız hedefte ilerleyebilmek için tüm soru işaretlerine çözüm bulmalı ve karşılaşılacak zorlukları göstereceğimiz irade ile olumlu hale getirmeliyiz. Kontrol altında tutulan bir bünyede zayıflama imkansız değildir.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram