Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

ZAYIFLAMAK İÇİN DETOKS SUYU

ZAYIFLAMAK İÇİN DETOKS SUYU

Ödemler ve selülitlerden kurtulmak, aşırı tatlı yeme alışkanlığından sıyrılmak ve aşırı kiloları vermek detoks suyu insana pek çok faydayı sağlayan mucize bir karımışımdır. Zayıflamak için detoks suyu kullanımı son yıllarca iyice yaygınlaşan bir durum. Vücudumuza çeşitli yollarla giren ve ardından burada biriken toksinler vücuttan atılmadığı sürece her zaman risk oluşturur. Vücudun bu toksinleri atması elbette ki mümkündür ancak bu hayli zaman alan bir süreç. Vücuda bu anlamda yardımcı olmak için detoks suyu bilinen en önemli yardımcıdır.

Zayıflamak için detoks suyu kullanımı yağ yakımına sağladığı katkı sayesinde çok kullanılan bir yöntemdir.  Portakal, elma, limon, baharat ve meyve gibi çok çeşitli ürünler kullanılarak hazırlanan detoks suları, vücutta bulunan ödemlerden kurtulmak ve dolayısı ile zayıflamak için kullanılan en etkili yoldur. Bu suyun kullanımı neticesinde günlük almanız gereken su miktarının büyük çoğunluğunu yalnızca bu sudan almanız mümkün olur. Metabolizmayı hızlandırmaya da yarayan bu su yağ yakımı hızını en üst seviyeye çıkartır. Gün boyunca alınan kaloriler metabolizma hızının artmasına bağlı olarak daha hızlı yakılır ve bu sayede kilo verimi sağlanmış olur.

Zayıflamak için detoks suyu günde 1 litre civarında tüketilmelidir. Bu oranı günlük 2 litreye kadar çıkarmak mümkün olur. Ancak bir litreden daha az detoks suyun bir işe yaramayacakken 2 litreden daha çok tüketimi de ciddi problemlere yol açabilir. İyi bir dengede tutulması gereken detoks suyu tüketimi uzmanlar tarafından sürekli önerilen ve faydaları anlatılan zayıflama yöntemlerindendir.

İçinde bulunan besin ve mineraller sayesinde metabolizma hızının yükselten detoks suyu aç kalmadan zayıflamak için kullanılabilecek çok ideal bir yöntem olma özelliğindedir. Detoks suyu kullanımı ile tatlı isteğinin kesilmesi beslenme düzenine ciddi bir katkı sağlayacaktır. Hem doğrudan sağladığı faydaları ile hem de dolaylı faydaları ile detok suyu tüketimi sağlıklı bir vücuda ve güzel bir görünüme kavuşmak için son derece önemlidir. Uzmanların belirttiği ölçülerde günlük detoks suyu kullanımına özen gösterilmesi kısa sürede gözle görülür bir etki ile karşılaşılmasını sağlayacaktır.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram