Rezervasyon Yapın

444 3 589 - +90 534 429 26 44

E-Maİl

info@fitkamp.net

ZAYIFLAMAK İSTİYORUM AMA ZAYIFLAYAMIYORUM

ZAYIFLAMAK İSTİYORUM AMA ZAYIFLAYAMIYORUM

    Zayıflamak kilolu her insanın kâbusu haline gelmiştir. Fakat kişiler doğru programları uyguladıkları vakit düzenli bir şekilde kilo verdiklerini göreceklerdir. Bunun için bazı altın kurallar bulunmaktadır. Bana su içsem yarıyor cümlesi bazı kişilerce yanlış anlaşılmaktadır ve kişiler su içmekten dahi geride durmaktadır. Tam aksine su içmek kilo vermeye yardımcı dahi olmaktadır. Bu sebeple kişilerin günde ortalama en az 2 litre su içmesi gereklidir. Bunu rutine oturttuğu vakit kişinin metabolizması artacaktır. Spor da bu işler için olmazsa olmazdır diyebiliriz. Fakat spor deyince birçok insanın gözü de korkar.

   Kişinin daha önce herhangi bir spor geçmişi yoksa sabahları hafif tempoda yürüyüş bile yararlı olacaktır. Günler geçtikçe bu spor aktivitelerine yenisini ekleyerek devam edebilir. Bu zayıflamanın yanı sıra kişinin sağlığına da olumlu bir şekilde yansıyacaktır. Bunların yanı sıra beslenme düzeni de değişmesi gerekir. Kişi bunu kendisi de düzene oturtabileceği gibi hazır diyet programları da kullanabilir. İlk başlarda yeni beslenme düzenine karşı bir zorluk yaşasa da zamanla alışacaktır.

Bunların yanı sıra zayıflamak isteyen kişiler için zayıflama kampları da kurulmuştur. İnsanlar nasıl herhangi bir durum için profesyonel destek alıyorsa zayıflamak için de destek alabilir. Hem burada çalışan profesyonel kişiler sayesinde daha sağlıklı ve hızlı bir şekilde kişiler fazla kilolarından kurtulmuş olacaklardır. Bu kamplarda kişiler kampın belirlediği zaman diliminde ciddi bir şekilde kilo vereceklerdir. Kişiler hem kilo verirken aynı zamanda güzel bir tatil fırsatı da ele geçirmiş olacaklardır. Bu sebeple kilolu kişilerin son zamanlarda en çok tercih ettikleri yerler zayıflama kampları olmaktadır. Zayıflamak istiyorum diyen birçok kişinin katılmasıyla kalabalık gruplar oluşmaktadır ve grup etkinlikleri sayesinde zayıflama kampları bir hayli eğlenceli de olmaktadır. Bu zaman diliminde kişiler profesyonel kişilerden günlük hayatlarında nelere dikkat etmesi gerektiğini öğrendikleri için bu kamplardan sonra da kilo vermeye devam edebilirler. Kişi vermek istediği kiloya göre bu kamplardan farklı paketler de satın alabilmektedir. Birçok kişi bu kamplarda istediği sonuçları başarıyla almaktadır bu sebeple zayıflama kampları gün geçtikçe adından daha fazla söz ettirmektedir.

Fit Kamp Olarak...

  • Sağlıklı ve bilinçli yaşam hedefleriz
  • Obezite’nin sağlık sorunu olduğunu bilir ve önüne geçmek için çalışırız
  • Takım çalışmasının önemli olduğunu bilen ekibimizle psikolojik sorunları çözmeye odaklanırız
  • Topluma ve doğaya olan duyarlılığımız ile insanların mutlu yaşamasına katkıda bulunmaya çalışırız
  • Hedefimiz her zaman en yüksek ve en sağlıklı performanstır.
  • Kazım Karabekir Mh. Kuruçam Sk. No:12 16270 Yıldırım/Bursa

  • 444 3 589

  • info@fitkamp.net

Fitkamp Instagram